Burcuna Göre Olumlama Yapma Sanatı!

Akrep Burcu Erkeği Hangi Fiziğe Sahip Kadınlardan Hoşlanır?

Akrep Burcu Erkeği Hangi Kadınlardan Hoşlanır?

0

Akrep burcu erkeği ne tarz kadınlardan hoşlanır hiç düşündünüz mü? Her burçta olduğu gibi Akrep erkekleri de belirli hobilere ve ilgilere sahip!

Erkek Akrep burcu hoşlandığı kadın kesinlikle baştan çıkarıcı olmalıdır. Genç ya da belirli bir yaşı olmuş olsa da, akrep burcunun hoşlandığı kadınları bakımlı ve kültürlü olan kadınlar olarak tanımlayabiliriz. Akrep erkeği için cinsel hayatın önemi büyüktür. Eğer ki yatakta bir kadından haz alamıyorsa iletişimi sürdürmesi pek kolay olmaz. Dolayısı ile baştan çıkarıcı, cinsellik konusunda açık fikirli olan, rahat, deneyimli ve sükseli insanlara daha çok yönelir.

Okul, üniversitede, iş yerinde ya da bulunduğu ortamda en gözde ve iddialı kadın kimse, onu elde etmeye çalışır. Çevresinde bulunan erkekler ile rekabet içerisine girmesi, içgüdüsel olarak hayvani dürtülerinden dolayı kaynaklanabilir. Arzulanan bir kadın eğer ki onu seçiyorsa bu ona gurur verir ve aynı zamanda ruhunun okşanmasını sağlar.

akrep-burcu
Akrep Burcu

Erkek olan Akrep burcu, kadınlara karşı olan ilgisi oldukça fazladır. Sürekli flört içerisindedir. Özellikle de cinsel deneyim yaşamak isteyeceği kadınlara karşı yönelir. Onlar hayatı çocuksuluk ile keşfetmeyi sever. Yüksek enerji, giymiş olduğu kısa şortlar, saçların savuşturulması ve özgür tavırlar akrep erkeğini ateşlemeye yarar.

Akrep burcu erkeği, eğer ki bir kadını beğendiyse, onun istediği pek çok şeyi yapar, devamlı onunla yan yana olmak, ona dokunmak ve bakmak ister. Özellikle de yakın temasa çok önem verir. Bu nedenle saçlar, boyun, dudaklar ve erojen bölgeler akrep burcunu şahlandırmaya yeter. Parlatıcı sürülmüş dudaklar, alev kızılına boyanmış saçlar, fosforlu ojeler ve kırmızı parlak renkteki ojeler tam da akrep burcu erkeğinin istediği bir özelliktir. Böyle çarpıcı ve çekici giyinen kadınları görünce gözü gönlü açılır ve ruhu okşanır.

Akrep burcu erkeği genellikle bir kadında şu fiziksel özellikleri arar;

 • Cinsel enerjisi yüksek olan, seksi ve baştan çıkarıcı olan kadınlar
 • Sarışın, esmer ya da kızıl saçlı kadınlar
 • Hem iri göğüslü hem de iri kalçalı bayanlar
 • Uzun bacağa sahip olanlar
 • Dolgun bir dudağı bulunan bayanlar
 • Dekolte giyimine özen gösteren özellikle de dekolte giyimi
 • Kısa ve dar şort giyen genç bayanlar
 • Seksi iç çamaşırı kullanan bayanlar
 • Çiçekli ve yoğun parfüm kullanan bayanlar
 • Ses tonu ile cezbedenler
 • Enerjisi bir hayli yüksek olan bayanlar

akrep-burcu

Akrep Burcu Erkeği Hangi Karaktere Sahip Kadınlardan Hoşlanır?

Genellikle her erkek sorun yaşamayacağı bir ilişkisi olsun ister. Fakat akrep burcu erkeği, kadınlarda bazı özelliklere dikkat eder. Bu yüzden de akrep burcu erkeğine yaklaşım sırasında belirli kriterlere dikkat etmek gerekir. Akrep burcu erkeğinin hoşlandığı kriterler ise şunlardır;

 • İlişki sürdürülürken, sevgisini belli eden kadınlardan hoşlanır.
 • Kendisine güven aşılayan kadınlardan etkilenir.
 • Hem bakımlı hem de kendine özgü giyinen kadınlardan etkilenir.
 • Akrep burcu erkeğinin dikkat ettiği en önemli kriter ise kendisine sadık kalan kadınlara karşı ilgi duymasıdır.
 • Az ve öz konuşan kadınlara çok daha fazla ilgi gösterilir.

Akrep Burcu Erkeği Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

Eğer ki, bir akrep burcu erkeği sizinle ilgilendiğine karar verirse, bunu hal ve hareketlerinden anlayabilirsiniz. Bazı akrep burcu adamları sizinle duyguları ile ilgili konuşarak aktif bir çaba içerisine girerken, bazıları ise pasif bir role bürünerek sizi kendisine çekmeye çalışabilir. Hangi yolu tercih ederse etsin, sizin hem zamanınızı hem de ilginizi çekeceği belli bir durumdur. Genellikle akrep erkekleri fiziksel tutkuları ve duygusal bağlantıları sayesinde yönlendirilebilir.

Davranışlarının gamı yönlendirmesi ebetteki mümkündür. Duygularını ise genellikle ince bir bakış ve gizli mesajlar ile sizinle paylaşır. Aynı zamanda size serenat da yapabilir. Akrep erkekleri fiziksel olarak da yakınlaşma gösterir. Ancak akrep erkeği sizden hoşlanıyorsa, duygularını açık ve net olarak ifade eder.

akrep-burcu

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlara Aşık Olur?

Akrep burcu erkeğinin âşık olduğu kadındaki genel özelliği toplum içerisinde kendisine has karakterini ortaya koyabilen bir birey olmasıdır. Akrep burcu erkeği kendi tarzını oluşturabilmiş bir kadına karşı her daim daha bir ilgili dolu olur.  Akrep burcu erkeğinin önem verdiği özellik kendisine güven veren kadından ziyade kendisine güvenen bir kadındır. Ayrıca akrep burcu erkeği ilgi duymak istediği kadında imajına dikkat etmesini ve kendisine özen göstermesini ister. Aynı zamanda gizemli bir karaktere de fazlasıyla ilgi duyar. Sevdiği ya da ilgi gösterdiği kadının gizemli taraflarını kendisi çözmek ister ve hassas taraflarını kendisi belirlemek ister.

 Akrep burcu SEO Analiz Google Sıralama Yarışması erkekleri sahip oldukları özellikleriyle de dikkat çeker. Peki sizce Akrep burcu için başarı sağlayabilir, kazanabilir mi? Sonuçları merakla bekliyoruz!

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.