Burcuna Göre Olumlama Yapma Sanatı!

Alişan Tekinler Kimdir? VagonSoft Kurucusu Alişan Tekinler ve Hayatı

Alişan Tekinler Ne İş Yapar?

0

Alişan Tekinler kimdir? Alişan Tekinler nereli? Son dönemlerde sıkça araştırılan ünlü yazılımcı Alişan Tekinler’in iş hayatı ve aile hayatı nasıldır?

Alişan Tekinler, yazılım dendiğinde akla ilk gelen isimlerden biri haline gelmiştir. Yazılım üzerine yaptığı işler ve kurduğu VagonSoft ile dikkatleri üzerine çeken Alişan Tekinler, yaptığı çalışmalar ve girişimleri ile yazılım ve teknoloji alanında profesyonel desteğe ihtiyaç duyanların aradığı isimlerden birisidir.

Alişan Tekinler Kimdir Nerelidir?

Alişan Tekinler kimdir? Alişan tekinler aslen nereli? Alişan Tekinler, son dönemlerde yaptığı atılımlar sayesinde merak edilen isimler listesinin ilk sıralarında yer almaya başladı. Alişan Tekinler, günümüzün en çok bilinen e-ticaret yazılımları firması olan VagonSoft yazılım şirketlerinin kurucusudur.

Aynı zamanda VagonSoft ile SEO hizmetlerini de profesyonel ve kurumsal düzeyde sunan Alişan Tekinler, VagonSoft’un başarıları ile anılmaya başlanmış ve böylece iş hayatının yanı sıra özel hayatı ve ailesi gibi konularda örnek isimler arasında yer almaya başlamıştır.

VagonSoft kurucusu ve başarılı girişimci olan Alişan Tekinler’in aslen nereli olduğu ise tam olarak bilinmeyen bilgiler arasındadır.

Alişan Tekinler Kaç Yaşında?

VagonSoft girişimi ve başarıları ile kısa sürede adını sadece Türkiye’de değil aynı zamanda dünya çapında duyurmayı başaran Alişan Tekinler, genç yaşta olmasına rağmen yazılım alanında birçok başarının altına imzasını attı.

Genç görünümü ile büyük başarılar elde eden Alişan Tekinler’in yaşı da bu bağlamda merak konusu haline geldi. Alişan Tekinler, 20 Aralık 1989 doğumludur. Genç ve başarılı bir iş adamı olan Alişan Tekinler, 33 yaşındadır.

Alişan Tekinler Ailesi Kimdir? Alişan Tekinler Kimin Oğlu?

Alişan Tekinler kimdir? Alişan Tekinler kimin oğlu? Alişan Tekinler annesi kimdir? Alişan Tekinler hakkındaki sorulara birçok mecraya röportaj vererek ve verdiği röportajlarda da oldukça samimi ve içten davranan bir isimdir. Aslında birçok konuda da oldukça şeffaf cevaplar vermiştir.

Ailesi ve özel hayatı konusunda çok fazla gizlilik esasına önem vermese de yine de ailesi ile ilgili detaylı bilgilere röportajlarında yer vermeyen Alişan Tekinler, anne ve babasına dair de açıklamalarında bilgiler vermemeyi tercih eden isimlerden birisidir.

Alişan Tekinler Ne Zaman Evlendi? Alişan Tekinler Kiminle Evli?

Genç ve aynı zamanda kısa sürede başarıyı yakalayan girişimci Alişan Tekinler, sadece 2 sene gibi kısa bir sürede kurmuş olduğu VagonSoft yazılım firması ile başarıyı yakaladı. Aynı zamanda özel hayatında ikili ilişkilerinde de başarılı olan Alişan Tekinler’in oldukça mutlu bir evliliği var.

33 yaşındaki genç ve başarılı girişimci Alişan Tekinler, 8 Mart 2019 yılında dünya evine girdi. Röportajlarında eşinin ismini çok fazla dile getirmeyen Alişan Tekinler’in eşinin adının ne olduğu bilinmemektedir.

Alişan Tekinler neden ayrıldı? sorularına zaman zaman cevap veren Alişan Tekinler, evliliğinin oldukça güzel ve mutlu bir seyirde gittiğinin de altını çizdi.

Alişan Tekinler Çocuğu Var mı?

8 Mart 2019 tarihinde eşi ile dünya evine giren Alişan Tekinler’in bu evlilikten dünyalar güzeli bir kızı oldu. Kızına çok düşkün olduğunu ifade eden Alişan Tekinler’in dünyalar güzeli kızının adı ise Tuana Okyanus’tur.

Alişan Tekinler Ne İş Yapar?

Alişan Tekinler Kimdir
Alişan Tekinler Kimdir

Alişan Tekinler; son dönemlerde e-ticaret, yazılım ve SEO hizmetleri konusunda adını hızlı bir şekilde duyulan VagonSoft yazılım firmasının kurucusudur. Yaptığı açıklamalarda ise VagonSoft firmasını kurmadan ve büyük bir riskin altına girmeden önce ciddi bir çalışma hayatı geçirdiğini ifade etmiştir. Bu nedenle de Alişan Tekinler’in VagonSoft öncesinde de tempolu bir çalışma hayatı olmuştur.

VagonSoft’u kurmadan önce birçok marka ile iş birliği yaparak çalışmış olan Alişan Tekinler, sonrasında ise Keymenz Web Studio’sunu kurdu. 2021 yılına kadar bu studioyu ilerleten Alişan Tekinler, 2020 yılının sonları ve 2021 yılının başlarında Keymenz’in tüm marka haklarını satışa çıkararak studioyu kapatma kararı almıştır.

Keymenz marka haklarını tamamen sattıktan sonra VagonSoft’u kurmaya hazırlanan Alişan Tekinler, 15 Mayıs 2021 tarihinde VagonSoft’u resmi olarak açmış ve faaliyete geçirmiştir. Halen VagonSoft ile profesyonel yazılım hizmetleri veren Alişan Tekinler; SEO başta olmak üzere birçok yazılım alanında başarılı işlerin altına imzasını atmaya devam ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.