Burcuna Göre Olumlama Yapma Sanatı!
Tarama Kategorisi

Aura

Aura son yıllarda mistisizmin yeniden popülerleşmesiyle merak konusu olmaya başladı. Peki, bu kadar merak edilen aura tam olarak nedir?

Aura Nedir Nasıl Görülür?

aura

Auralar, çevremizi saran enerji ağının yaşantımızdaki yansıması olarak nitelendirilebilir. Düşündüğümüz ve hissettiğimiz her şey yaşamın bir noktasında gelip bizi bulur. Zaman zaman aklınızdan geçen biri ile karşılaştığınızda bunun tesadüf olduğu düşüncesine kapılabilirsiniz. Ancak bu bir tesadüf değildir. Aksine yüksek bir auraya sahip olduğunuzun işaretidir.

Herkesin Aurası Var Mı?

Evrende her şeyin enerjiden meydana geldiği bilim insanları tarafından kanıtlanmıştır. Bu da demek oluyor ki bütün insanların, hatta canlı ve cansız tüm varlıkların aurası vardır. Auranız bir ortama girdiğinizde yaydığınız enerjidir ve insanların sizin hakkınızdaki ilk izlenimlerini oluşturur. Kötü hissettiğiniz bir dönemden geçiyorsanız auranız kırılabileceği için çevreye olumsuz bir izlenim verebilirsiniz.

Aurayı Kimler Görebilir?

Auraları görmek sadece üstün yetenekli insanların yapabildiği bir şey değildir. Her birey aurayı algılayabilir ve hissedebilir. Bu tamamen o anki enerji durumunuzla ilgilidir. Üstelik auraları algılamak için özel bir çaba göstermeniz de gerekmez. Sadece titreşimlerdin yola çıkarak kendinizin veya bir başkasının aurasını görebilirsiniz.

Elbette daha net bilgiler elde etmek için çaba gösterebilirsiniz. Bilinçli bir şekilde aura okuması yaptığınızda o kişi hakkında onlarca bilgiye sahip olabilirsiniz. Merak ettiğiniz kişilerin yaşamdan beklentisinin ne olduğunu, geçmişte neler yaşadığını veya neler yaşayabileceğini, genel ruh halini ve duygu durumunu, güçlü ve zayıf yanlarını tahmin edebilirsiniz.

Aura Ne Anlama Gelir? Aurası Yüksek İnsan Nasıl Olur?

Aura doğrudan mutluluk ve pozitif düşünce biçimiyle ilgilidir. Aurası yüksek kişiler hayattan keyif almayı bilen ve negatif enerjiden uzaklaşmayı başaran insanlardır. Bu insanlar girdikleri her ortamda yüksek enerjileriyle dikkat çeker. Herkes gibi onlar da olumuz durumlarla karşılaşırlar. Ancak zor durumlarda bile olumlu düşünmeyi başarırlar.

Aurası çok güçlü olan insanların olumsuzluklara karşıçdirençleri yüksektir. Bu nedenle çabuk hastalanmazlar. Dışarıdan gelen her türlü kötü enerjiye karşı güçlü bir savunmaları vardır. Duygusal ve ruhsal anlamda karşılaştıkları her zor durumun üstünden gelirler.

Aura Nasıl Güçlenir?

Auranızın yüksek olması aslında çok iyi bir özelliktir. Daha mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmenin anahtarıdır. Auranızı güçlendirmek için sağlıksız yiyecek ve içeceklerden uzak durmanız gerekir. Alkol sigara gibi vücudunuza zarar veren her şey auranızı da olumsuz etkiler. Spor ve nefes egzersizleri yaparak enerji alanınızı pozitif hale getirebilirsiniz. Özellikle yürüyüş, dağ sporları gibi doğa ile haşır neşir olduğunuz aktiviteler auranızın yükselmesinde etkilidir.