Burcuna Göre Olumlama Yapma Sanatı!

Ayhan Karaman Kimdir? Ayhan Karaman Ne İş Yapar?

Ayhan Karaman Kim? Aslen Nereli? Kaç Yaşında?

0

Ayhan Karaman kimdir? Son zamanların en başarılı isimleri arasında yer alan Ayhan Karama kim? Kaç yaşında? Ayhan Karaman aslen nereli? İşte Türkiye’nin en başarılı isimleri arasında yer alan Ayhan Karaman’a dair tüm merak edilenler!

Ayhan Karaman, son dönemlerde “SEO” denildiğinde akla gelen ilk isimlerden birisidir. Sıfırdan akıl almaz yükselişi, hedeflerini gerçekleştirme çabası ve sonunda da ulaştığı nokta ile birçok kişiye örnek olan Ayhan Karaman, aynı zamanda günümüzün en başarılı ve en ünlü SEO uzmanları arasında yer alıyor.

Ayhan Karaman SEO alanında ismini duyurmakla birlikte aynı zamanda başarı hikayesi ile de merak uyandıran isimlerden birisidir. Dolayısıyla da özellikle SEO alanına merakı olan birçok kişinin arama motorlarında en çok araştırdığı konulardan birisi de Ayhan Karaman kimdir sorusudur.

Ayhan Karaman Kimdir Hayatı ve Ailesi Hakkında Merak Edilenler

Ayhan Karaman kimdir? Ayhan Karaman aslen nereli? Ayhan Karaman kaç yaşında? gibi sorular Ayhan Karaman’ı merak edenlerin en çok merak ettiği konular arasında yer alıyor.

İşte hedeflerine ulaşma ve sıfırdan yükselişe geçme çabası ile herkesi etkileyen Ayhan Karaman’ın hem ailesi hem de iş hayatına dair merak konusu olan bilgiler!

Ayhan Karaman Kim? Aslen Nereli? Kaç Yaşında?

Ayhan Karaman, SEO denildiğinde akla gelen Türkiye’nin en başarılı beş isminden birisidir. Başarılı ve başarısıyla birlikte ünlü olan Ayhan Karaman, başarıya ulaşmak ve yükselmek için sarf ettiği çaba ile de duyan herkesi etkisi altına almayı başaran bir isimdir.

SEO alanında ciddi bir çalışma serüvenine ve beraberinde de bilgi birikimine sahip olan Ayhan Karaman, aslen Samsunludur. 1985 yılında Samsun’da dünyaya gelen ve 37 yaşında olan Ayhan Karaman, halen ailesi ile birlikte Samsun’da yani memleketinde yaşamaktadır.

Sürekli ikameti Samsun olan Ayhan Karaman; SEO eğitimleri ve seminerleri gereği İstanbul, Ankara ve İzmir şehirlerine de sık sık gittiğini vurgulamıştır.

Ayhan Karaman Evli mi? Ayhan Karaman’ın Eşi Kim?

37 yaşında genç ve başarılı bir SEO uzmanı olan Ayhan Karaman, aynı zamanda Damla Karaman ile evlidir. Yaptığı konuşmalarda, verdiği seminerlerde ve röportajlarda hedeflerine ulaşmak için çabaladığı süreçte eşinin büyük desteğini gördüğünü söyleyen Ayhan Karaman, SEO firması kurarken eşi Damla Karaman’ın çok büyük desteği olduğunu ifade etmiştir.

Şimdilerde başarılı işlerin altına imzasını atan Ayhan Karaman, kurduğu SEO firmasında eşi Damla Karaman başta olmak üzere 22 kişilik bir ekip ile çalışmaktadır.

Ayhan Karaman’ın Çocuğu Var mı?

Damla Karaman ile hayatını birleştiren ve eşi Damla Karaman’ın manevi anlamdaki büyük desteği ile birçok girişim gücünü kendisinde daha hızlı bulan Ayhan Karaman ve Damla Karaman’ın iki tane kızı olduğu biliniyor.

Ayhan Karaman Kim ve Ne Mezunu?

Ayhan Karaman; ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini memleketi olan Samsun’da almıştır. Hayatı boyunca istekleri ve hedefleri doğrultusunda kararlar aldığını ifade eden Ayhan Karaman, öğretmeninin “tercih etme, okuyamazsın” telkinlerine rağmen hedefi iyi bir muhasebeci olmak olmasa da muhasebe bölümünü tercih etmiş ve kazanmıştır.

Öğretmenlerinin öngörülerini tamamen haksız çıkaran ve başarısını gösteren Ayhan Karaman, Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde muhasebe bölümü okumuştur. Lisans eğitimi aldığı sırada ailesinin 2001 krizi ile birlikte ciddi bir maddi kayba uğraması ve Ayhan Karaman’ın aslında ailesinin temel ihtiyaçlarını karşılayabilmek için çalışmak zorunda olması hedeflerini hayata geçirebilmesi için en büyük motivasyonlarından birisi olmuştur.

Ayhan Karaman Ne İş Yapar?

Ayhan Karaman Kimdir Ayhan Karaman Ne İş Yapar

Ayhan Karaman, günümüzde en başarılı SEO isimleri arasında yer alan bir SEO uzmanıdır. Bu başarıya ulaşana kadar Nokia, Koç Holding, Turkcell gibi birçok geniş çaplı e-ticaret firmasında çalışmıştır. Çalıştığı bu süreç içinde ise her zaman hedeflerine ulaşabilmek adına arayışını durdurmamış ve çalışmalarına da devam etmiştir.

Bir süre sonra “Site Destek” adında Dijital Pazarlama Danışmanlık Ajansı kurmuştur. Aynı zamanda birçok ilde SEO alanında eğitimler veren Ayhan Karaman SEO kitaplarını online olarak dijital ortamda birçok kişiye ulaştırabilmek adına seokitabi.com adresini kurdu.

Daha sonrasında ise 2018 yılının sonlarına doğru yoğun bir şekilde SEO eğitimleri vermeye başlayan Ayhan Karaman, şimdilerde ise başarılı bir SEO uzmanı olarak Türkiye’nin dört bir yanında eğitimler ve aynı zamanda SEO hizmetler vermeye devam ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.