Burcuna Göre Olumlama Yapma Sanatı!

Boğa Burcu Genel Özellikleri Nelerdir?

Boğa Burcu Kadını Özellikleri Neler?

0

Boğa burcu özellikleri nelerdir? Boğa burçları kadınları ve erkekleriyle hangi özellikleri dikkat çekiyor?

Her burcun kendine özgü özellikleri bulunur. Burçlara göre kişilikler, fiziksel ve karakteristik özellikleri ile ortaya çıkmıştır. Burçlar ile ilgili konularda geniş bilgiye sahip olanlar, kişilikler hakkında doğru tahminlerde bulunma fırsatı yakalayabilirler.

21 Nisan -20 Mayıs tarihlerini kapsayan dönemlerde doğan kişiler boğa olarak tanımlanır. Boğa burçları kendine özgü özellikleri mevcuttur. Boğa olanların merak ettikleri konu boğa burcunun özellikleri nedir? sorusudur.

Bu konuda meraklarını gidermek adına araştırma yaparak meraklarını gidermektedirler.

Boğa Burcunun Kişisel Özellikleri

boga-burcu

Hedefleri doğrultusunda ilerlemeyi amaç edinen, dikkatleri üzerinde toplama ve yetenekleri ile ön planda olmayı arzu ederler. Yaşam felsefesi sahip olma amacına yöneliktir. Güvenilir olma konusunda bireysel ilişkilerde takdir görürler.

Yardımseverlik duyguları ile yardım etmeyi tercih ederler. Güvenilir olmanın yanında güvenli kişileri tercih ederler. Riske fazla sıcak bakmazlar. Hedeflediği işleri konusunda sabırlı oluşları başkaları tarafından gıpta ile bakılır.

Çevredeki insanlar tarafından tercih edilen sıcakkanlılıkları ile tanınan kişiliğe sahiptirler. Somut konular ilgilerini çeker. Doğada gerçekleşen olaylardan örnek alarak işlerini verimli bir şekilde yürütebilirler.

Ruhsal yönden doyuma ulaşabilirler. Rahatlıklarına düşkün, zevklerine uygun olanları tercih ederler. Yaşam sürecinde hedeflerini gerçekleştirdiklerinde başkaları tarafından yönlendirilmeyi kabul etmezler.

Para, rahatlığa ulaşmada araç olarak görürler. Yetenekleri doğrultusunda mal ve mülk edinebilirler. Finans konuları her zaman ilgili olduğu konular arasındadır.

Boğa Burcu Fiziksel Özellikleri

Kısa boylu olmalarına rağmen mahmur bakışlıdırlar. Sağlam bir boyun yapısı ile esmer tenli, sıcak bakışlı kişi olarak bilinirler. Gür ve kıvırcık saçlara sahiptirler.  Boğa kadınlarında güzel olmalarına karşın beslenmelerindeki olumsuzluklar sonucu yüz hatlarında hantallaşma ve kilo almaya elverişlidirler.

Boğa Burcu Kadını

boga-burcu
Boğa Burcu

Güçlü bir fiziksel yapıya sahip olmalarına nazaran gerçek sevgi aramalarında yanlış evliliklerle sonuçlanabilir. Derin ve yoğun duygulara sahiptirler. Sessiz sakın yapıları ile ses tonlarında mükemmeldirler.

Güzelliğe ve uyuma önem vermelerinin yanında sanata karşı meyillidirler. Evi ile bütünleşen, şikâyetçi olmayan sorumlu kişilerdir. Sakin yapıları ile çocuklarını ve değer verdiklerini önemserler.

Disiplinli olmayı ve derli toplu bir yaşam tarzını çocuklarına da yansıtan bir kişiliğe sahiptirler.

Boğa Burcu Erkeği

İyi bir aile reisi olarak bilinen boğa burcu erkeği ciddi ve sakin bir yapıya sahiptir. Sabırlı olmaları sonucu pratik ve çözümleyici özellikleri ile tanınırlar. Doğuştan baba özelliklerini bünyelerinde yansıtırlar.

Çevresindeki herkese şevkat duyguları ile muamele yapar. Konforlu hayat tarzı yaşam felsefesidir. Sevdikleri ile birlikte yaşam süreçlerini duygu dolu anlar ile doldurmak isterler. Ortaya çıkan sorunlarda çözüm için ön planda olurlar.

Dostları için yaşamayı tercih ederler. Özel günlerinde hediye olarak bir kitap veya cüzdan hediye edilmesi onları mutlu eder.

İlginizi Çekebilir: SEO Analiz Google Sıralama Yarışması 2022 | SEO Yarışması için En Başarılı Burç Hangisi Olur? 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.