Burcuna Göre Olumlama Yapma Sanatı!

Burçlar ve Aşk Uyumu| Aşkta Hangi Burçlar Uyumludur?

En Çok Âşık Olan Burçlar Hangileri?

0

Burçlar ve aşk uyumu, ruh eşinizin nasıl biri olduğu hakkında ipuçları verir. Bu uzun yolculuğa çıkmadan evvel ruh eşinizi tanıyın deriz.

Aşk söz konusu olduğunda her yerden tüyo almak isteriz. Söz dinlemeyen kalbinizin doğru kişiye vurulup vurulmadığını anlamak için astrolojinin gücünden yararlanabilirsiniz. Kim bilir belki de ruh eşiniz yanı başınızdadır. Partneriniz varsa onun bilmediğiniz özelliklerini bilmek işinizi kolaylaştırmaz mı?

Burçlar ve Aşk Uyumu| Aşkta En Uyumlu Burçlar Hangileri?

Sizi üzmeyecek ve bir ömür mutlu mesut yaşayacağınız kişinin burcunu bildiğinizde doğru partneri bulmanız da kolaylaşır. Aşkta uyumlu olmayan burçlar birbirleriyle uzun süreli ilişki yürütemez. İlişki bir şekilde yürüse bile mutlu olup olmayacağınız muamma olur.

Ateş burcuna mensup olan yay, aslan ve koç birbiriyle uyum sağlar. Bu burçlar hava burçları olan ikizler, terazi ve kova ile de güzel birliktelikler yaşar. Su grubu burçları olan balık, yengeç ve akrep birbirleriyle mutlu olurlar. Toprak grubundaki boğa, oğlak ve başak da aşkta birbirlerini mutlu ederler. Su ve toprak grubundaki burçlar aşkta birbirleriyle uyum yakalayabilirler.

En Çok Âşık Olan Burçlar Hangileri?

Burçlar ve Aşk Uyumu

Aşk herkes için özeldir. Ancak bazı kişilerin burçları dillere destan olur. Aşk deyince koçlar zirveyi kimseye kaptırmaz. Çok çapkın olmaları ve özgürlüklerine düşkün olmalarıyla bilinen koçlar âşık olduklarında bambaşka birine dönüşürler. Bencilliklerini bir kenara bırakıp sevdikleri kişi için her şeyi yaparlar. Hele ki âşık oldukları kişi aslan burcu ise tutkulu ve doludizgin bir aşk onları bekliyordur.

Sevdiğini Unutamayan Burçlar Hangileri?

Sevdiğini unutmakta zorlanan hassas yürekli burçları sadece onlar gibi aşkını unutamayanlar anlar. Akrep, balık ve yengeç burcuna mensup kişiler ilişkilerini arkada bırakmakta çok zorlanırlar. Sevdiklerini unutmak onlar için yaşamdan ve mutluluktan vazgeçmek gibi gelir.

Aslan burcuna mensup olanlar tutkulu ve aşk dolu kişilerdir. Dışarıya yansıtmasalar da tahmin edilenden daha fazla aşk acısı çekerler. Aslan burcuna mensup kişiler sevdiklerini unutmakta zorlanırlar.

Hangi Burçlar Hiç Anlaşamaz?

Anlaşamayan burçların başını koç ve boğa birlikteliği çeker. Bu iki burç da inatçı ve sabit fikirlidir. Bu nedenle sürekli güç savaşına girerler ve birbirlerini yorarlar.

Yayların aşırı rahat tavırları ve oğlakların çalışkan yapısı birbiriyle hiç uyuşmaz. Yay ve oğlak burcu da aşkta birbirini mutlu edemez.

Burçlar ve Aşk Uyumu| En Sadık Burç Hangisi?

Aşkta sadakat arayanlar flörtöz burçlardan uzak durarak işe başlayabilir. Özellikle ikizler, yay ve koç burçları sadakat konusunda beklentinizi karşılamayabilir.

Hayatının her alanında istikrar isteyen oğlak burcu ise en sadık burçlar arasında ilk sırada yer alır. Boğa burçları aileye olan düşkünlükleri ile bilinir ve sadık burçlar arasında ikinci sırada yer alır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.