Burcuna Göre Olumlama Yapma Sanatı!

Burcuna Göre Hangi Hayvansın? Burçların Ruh Hayvanları Hangileri?

Akrep Burcunun Ruh Hayvanı Hangisidir?

0

Burcuna göre hangi hayvansın diye merak ettin mi hiç? Ruhunuzda yatan gizli özellikler vahşi yaşamda olsaydınız hangi hayvan olacağınızı işaret ediyor!

Karakteristik özelliklerimizi farklı şekillerde ifade etmek kendimizi daha iyi anlamımızı kolaylaştırır. Bir hayvan, çiçek veya baka bir canlı olsaydım ne olurdum acaba diye düşünenlerin sayısı da oldukça fazladır. Bu noktada, burcunuz hangi hayvanın özelliklerini taşıdığınızı bulmanıza yardımcı olabilir.

Burcuna Göre Hangi Hayvansın?

Burcuna Göre Hangi Hayvansın

Benzersiz özellikleriyle merak konusu olan Zodyak’ın 12 burcu arasında hangisinin özelliklerini taşıdığınızı biliyorsanız temsil ettiğiniz hayvanı da keşfetmiş sayılırsınız. Bazı burçlar içe dönük ve sakin yapısıyla gizem yaratırken, bazı burçlara mensup olanlar da her ortamda varlığını hissettirir. Uysal ve ürkek bir ceylan mısınız yoksa yırtıcı ve vahşi bir kuş mu? İşte sıkça merak burcuna göre hangi hayvansın sorusunun yanıtı!

1-Burcuna Göre Hangi Hayvansın?|Başak Burcunun Ruh Hayvanı Hangisidir?

Meraklı, araştırmacı, titiz ve detaycı özellikleriyle bilinen Başak burcu içe dönük bir yapıya sahiptir. Dışardan bakıldığında sert ve mağrur, içine bakıldığındaysa sevgi dolu olabiliyorsunuz. Araştırmacı ve titiz yanlarınız her an hareket halinde olmanıza eden oluyor. Tabiri caizse bir ormanda yaşıyor olsaydınız bir maymun gibi daldan dala atlar her şeyi bilmek isterdiniz.

2-Koç Burcunun Ruh Hayvanı Hangisidir?

Koç burcunun güçlü ve iddialı yapısı her zaman dikkat çeker. Zaman zaman inatçı ve agresif olmaları da Koçların ürkütücü görünmesine neden olur. Buna rağmen Koç burcuna sahip kişiler dışarıdan böyle görünmek istemezler. Savaşçı, özgürlüğüne düşkün ve sadık bir karakter olarak sizi en iyi yansıtan hayvan kedi ailesindeki kaplandır. Bir kaplan kadar savaşçı ve özgürlükçüsünüz.

3-Akrep Burcunun Ruh Hayvanı Hangisidir?

Gizemli, büyüleyici ve sır küpü Akrep burçları oldukça sinsidirler. Bir şeyi saklamak isterlerse kendileri sırrını açık etmeyene kadar kimse bunun farkına varmaz. Aynı zamanda intikamcı ve şüphecidirler. Akrepler birini gözüne kestirdiyse fark ettirmeden avına yaklaşır ve tuttuğu zaman da asla bırakmaz. İntikam için her şeyi yapmaya hazır olan Akrep burçları birine zarar vermek istiyorsa bunu mutlaka yapar. Bu burca mensup olan kişileri en iyi anlatan hayvanlar akrep ve yılandır.

4-Kova Burcunun Ruh Hayvanı Hangisidir?

Akıllı, zeki ve açık fikirli Kova burçları yeni şeyler öğrenmeye bayılır. Ancak bu onların sabit bir kişiliği olmadığı anlamına gelmez. Aslında son derece istikrarlı ve çalışkandırlar. Tıpkı bir baykuş gibi geceleri bile çalışmaya hazırdırlar. Üstelik bir sonraki gün uyanmakta zorlanacaklarını bile bile geri adım atmazlar. Ne istediklerini bilirler ve arzularının peşinden giderler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.