Burcuna Göre Olumlama Yapma Sanatı!

Burcuna Göre Hangi Renksin? Burçları Temsil Eden 4 Renk!

Kırmızı Hangi Burcun Rengi?

0

Burcuna göre hangi renksin ve hangi renkler senin kişiliğini yansıtıyor. İşte renklere göre bazı burçların özellikleri!

“Zevkler ve renkler tartışılmaz” derler ama burçlar söz konusu olduğunda her şey tartışmaya açıktır. Çünkü renkler de zevkler de aslında nasıl biri olduğunuz hakkında ipuçları veriyor. Bir şey bu tam da “bu tam da benim rengim” dediğiniz zamanlar elbette olmuştur. Peki, burcunuza göre hangi renk sizi temsil ediyor dersiniz?

Burcuna Göre Hangi Renksin?

Burcuna Göre Hangi Renksin

Burçlar giyim tarzımızdan saç şeklimize, evlilikten kariyer hayatına kadar pek çok konuda kendimizi daha iyi anlamamızı sağlar. Bu güne kadar elbise seçimlerinizde hep benzer renkleri tercih ettiyseniz bunun bir tesadüf olmadığını belirtelim hemen. Tarzınız ve yarattığınız renk kombinasyonları iç dünyanızın bir yansımasıdır. Burcunuza göre hangi renk olduğunuzu öğrenmeye hazır mısınız?

1-Burcuna Göre Hangi Renksin?| Pembe Hangi Burcun Rengi?

Pembe; iddialı kırmızı ile saflık ve berraklığı simgeleyen beyaz renklerinden oluşur. Kendi başına aşırı sade ve aşırı etkileyici olan bu iki renk oluşturdukları denge ile mükemmel bir uyum yakalarlar. Tıpkı bir Terazi burcu gibi hayatta tampon görevi görürler. Naif, sakinleştirici, sevgi dolu özellikleriyle Teraziyi pembe kadar iyi anlatan başka bir renk yoktur.

2- Beyaz Hangi Burcun Rengi?

Beyaz saflığın ve masumiyetin temsilidir. Duygusal ve evcimen burçlar masum ve cana yakın olmalarıyla beyaz rengin ideal adaylardır. Balık ve yengeç burçları tam olarak beyaz rengi ifade eder ve oldukça sevecendirler. Onların hassas ve yumuşak kalbi, her zaman sevdiklerine sıkı sıkı bağlanmalarını tembihler. Onlar da her daim tüm samimiyet ve saflığıyla sevgi yumağı gibi davranırlar.

3- Kahverengi Hangi Burcun Rengi?

Kahverenginde muğlaklığa yer yoktur. Her şey net ve açıktır. Güçlü bir renk olan kahverengi Oğlak burcunun sağlam ve güvenilir adımlarını en iyi şekilde yansıtır. İstikrar, azim ve karalılıktan ödün vermeyen Oğlaklar bir ağacın gövdesi gibi her zaman dik ve sağlam dururlar. Çevrelerine güvenilir ve başarılı olduklarını belli ederler. Kahverenginin herkesin hayatında bir yeri vardır. Oğlaklar da her insanın yaşantısında unutulmaz izler bırakır.

4- Kırmızı Hangi Burcun Rengi?

Kırmızı tutkunun, aşkın ve çekiciliğin rengidir. Kırmızının insanlar üzerindeki etkisi her zaman fazla olmuştur. Cazibe ve karşı konulmaz olmayı temsil eden kırmızı rengi mücadeleci Koçların ve tutkulu Aslanların rengidir. Bu burçlara mensup kişiler her zaman dik başlı ve kendinden emin, inatçı ve aşk dolu olurlar. Üstelik aşk söz konusu olduğunda hiç kimse onların eline su dökemez.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.