Burcuna Göre Olumlama Yapma Sanatı!

Hamza Erol Kimdir? Hamza Erol ve İşlerine Dair Tüm Merak Edilenler!

Hamza Erol Yetita Yerli Arama Motoru Nedir?

0

Hamza Erol kimdir? Hamza Erol aslen nereli? Hamza Erol kaç yaşında? Başarılı bir isim olan Hamza Erol’a yönelik merak edilen tüm soru işaretleri ve cevapları!

Hamza Erol, son zamanların en çok tercih edilen ve özellikle kurumsal firmaların tercih ettiği önemli e-ticaret danışmanıdır. Yaptığı Start-Up projeleri başta olmak üzere tüm çalışmaları ile adını kısa bir sürede duyurmuş ve başarıları aynı zamanda tercih edilme sebepleri haline gelmiştir.

Hamza Erol’un e-ticaret danışmanlığı ve marka yönetimi gibi konularda gösterdiği üstün başarı beraberinde Hamza Erol’un diğer projelerine ve başarılarına karşı merak uyandırmaya başlamıştır. Özellikle e-ticaret alanında profesyonel desteğe ihtiyaç duyan sosyal medya ve e-ticaret sitesi sahipleri için Hamza Erol, önemli isimlerin başında geliyor.

Hamza Erol Kim? Hamza Erol Kaç Yaşında? Aslen Nereli?

Hamza Erol, 1988 yılında İstanbul’da doğmuştur. Aslen Sinoplu’dur. Yaptığı açıklamalarda memleketini İstanbul olarak ifade etmiştir. 34 yaşındaki Hamza Erol, son dönemlerin en başarılı e-ticaret danışmanı ve girişimcisidir.

Azimle kendisini web sektöründe geliştirerek ciddi bir noktaya ulaşmış ve bu sayede de günümüzde e-ticaret ve web alanında büyük başarılar elde eden bir isim haline gelmiştir.

Hamza Erol Ne İş Yapar?

Hamza Erol, günümüzde web çözümleri ve e-ticaret danışmanlığı konusunda profesyonel düzeyde hizmet veren sayılı isimlerden birisidir. 6 sene boyunca bir restoranda çalışan ve daha sonrasında da kendisini web alanında geliştirerek çalıştığı restorandan çıkmış ve web sektöründe kendisine bir şans vermeye başlamıştır.

100’ü aşkın web sitesi yapmış olan Hamza Erol, aynı zamanda Türkiye’de çok fazla kullanılmayan ilklerden birisi olan Express Web hizmetleri sayesinde sadece bir gecede müşterilerine web sitelerini teslim etmektedir.

Bireysel müşterilerin yanı sıra aynı zamanda sayısız kurumsal müşterisi de bulunan Hamza Erol; My Kitchen Ev Tekstili, David Gerenzo, Cocosh She Kozmetik gibi önemli markalar başta olmak üzere birçok marka ile çalışmıştır.

Hamza Erol’un önemli projelerinden birisi de Yetita olmuştur. Hamza Erol, 2017 yılında yerli arama motoru olan Yetita projesine başlamış ve Türkiye’de bir ilk olan mini arama motoru projesini hayata geçirmiştir.

Hamza Erol Kimdir Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Hamza Erol Kimdir Hamza Erol ve İşlerine Dair Tüm Merak Edilenler!

E-ticaret danışmanlığı ve web sitesi yönetimi konusunda profesyonel düzeyde hizmet sunan e-ticaret danışmanı Hamza Erol, müşterilerine birçok web hizmeti sunuyor. Bu hizmetlerin başında ise e-ticaret danışmanlığı, web sitesi tasarımı, geliyor. Bu hizmetlere ek olarak içerik ve ürün girişi, WordPress site tasarımları, marka tescili gibi hizmetler de Hamza Erol tarafından müşterilerine profesyonel düzeyde sunuluyor.

Google partneri olan ve Google Adwords konusunda tecrübeli olan Hamza Erol, yaptığı her işte ve başladığı her projede başarı odaklı bir motto benimsemiştir. Son zamanlarda ise Hamza Erol’un adının sıkça geçtiği projelerden birisi de yerli bir arama motoru olan Yetita projesidir.

Hamza Erol’un Yetita Yerli Arama Motoru Nedir?

Hamza Erol’un kurucu ortaklarından birisi olan Türkiye’nin ilk yerli mini arama motoru Yetita, aynı zamanda Hamza Erol’un önemli Start-Up projeleri arasında yer alıyor. 2019 senesinde Teknofest ile start verilen Yetita projesi, 2019 yılında bir dönem dizin olarak çalışmaya başlamıştır.

Türkiye’nin başarılı e-ticaret danışmanları arasında yerini alan Hamza Erol kimdir sorusu merak edilirken aynı zamanda Yetita arama motoru da ciddi bir merak konusu haline gelmiştir. Türkiye’nin ilk mini arama motoru olarak geliştirilen Yetita, 2021 yılında tekrar güncellemeye alınmıştır.

Algoritma geliştirilmesi, ara yüz iyileştirilmesi, site linklerinin indekslenmesi gibi birçok güncelleme ile Yetita arama motoru daha geniş çaplı bir sistem haline getirilmiştir.  Bu sayede Yetita arama motoru, büyük markalar için de cazip bir teklif haline gelmiştir. Öyle ki; Yetita’nın markalara sunabileceği avantajlar oldukça fazladır.

İlginizi Çekebilir: SEO Analiz Google Sıralama Yarışması Kazananı Kim Olacak?

Marka tanıtımı yapmak isteyen marka sahipleri için Yetita, önemli bir çıkış noktası oluşturacak güçtedir. Nitekim; marka sahipleri Yetita üzerinden web sitelerini ekleyebilecekleri gibi aynı zamanda trend olan anahtar kelimeler ile reklam verebilir, blog sayfası tanıtım yazısı da yazabilir. Bu sayede markanın tanıtılması ve markayı hedef kitleye ulaştırmak daha kolay ve işlevsel hale gelecektir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.