Burcuna Göre Olumlama Yapma Sanatı!

Hangi Burç Hangi Çiçeği Sever? Burçlara Göre Çiçekler Nelerdir?

Burçlar Hangi Çiçeği Sever?

0

Hangi burç hangi çiçeği sever sorusunun yanıtı, burcuna göre sevdiğiniz kişiye çiçek almanızı kolaylaştırabilir. Hangi burcun hangi çiçeği sevdiğini biliyor musunuz?

Astroloji özel günlerde sevdiğiniz kişilere güzel hediyeler almanıza yardımcı oluyor. Eşinizi sevgililer gününde annenizi de anneler gününde bir çiçekle mutlu etmek istiyorsanız onların burcuna göre çiçek seçimi yapabilirsiniz. Sevdiklerinizi özel günlerde mutlu etmek sizin de mutlu olmanızı sağlayacaktır.

Burçlar Hangi Çiçeği Sever? Hangi Burç Hangi Çiçeği Sever?

Hangi Burç Hangi Çiçeği Sever Burçlara Göre Çiçekler Nelerdir

Herkes doğayı ve çiçekleri sevse de bazı çiçekler özellikle tercih edilir. Burç kişileri de özelliklerine ve beğenilerine göre bazı çiçekleri daha çok sever. Koçların en sevdiği çiçek kırmızı gül iken oğlaklar için orkidenin yeri ayrıdır. Konfor alanından çıkmak istemeyen yengeçler saksı çiçeklerine bayılır. Çünkü onlar evcimendir ve çiçeklere bakmayı severler. Aslan burcu için sümbüller, kovalar için de kasam patı çiçeğinin özel bir yeri vardır.

Hangi Burç Hangi Çiçeği Sever?| Hangi Burç Papatya Sever?

Doğada mükemmel uyumu ile göz dolduran papatyalar düzenden şaşmayan başak burcunun çiçeğidir. Sarı ve beyaz renklerinin bir arada sunduğu görsel şölen başakların vazgeçilmezidir. Hemen her yerde yetişen bu çiçek başaklar için uyumun en güzel sembolüdür. Çünkü başaklar girdikleri her ortamda düzeni ve uyumluluğu sağlamayı hedefler. Papatya çiçeği de her ortamda kolayca yetişen uyumlu bir bitkidir.

Yasemin Hangi Burcun Çiçeği?

Yasemin ikizler burcuyla özdeşleşmiş bir çiçektir. Sıcak ve güneşli havalarda yetişen bu çiçek eşsiz kokusu ile her ortamda insanları büyüler. İkizler burcu da girdiği her ortamda enerjisiyle dikkatleri üzerine çeker. Zeki, yetenekli, meraklı ve eğlenceli olan ikizler burcunun çiçeği sıcak havaları sever. Özelikle yaz aylarında bir ikizler burcu sevgilinize yasemin çiçeği gönderebilirsiniz.

Şakayık Hangi Burcun Çiçeği?

Şakayık doğaya ve sanata âşık olan terazilerin çiçeğidir. Romantizm ve estetiği buluşturan bu çiçek terazi kadınının ruhuna hitap eder. Teraziler yakın ilişkilerine ve aile yaşantısına öncelik verirler. Sizden alacakları bir şakayık çiçeği sürprizi onları tahmin ettiğinizden daha fazla mutlu eder. Terazi kadını cömerttir, sevdiklerine değer verir ve bunu gösterir. Bu nedenle aldığınız hediyeyi karşılıksız bırakmayacaktır.

Lale Hangi Burcun Çiçeği?

Yaşam sevincini en iyi şekilde ifade eden laleler boğa burçlarının çiçeğidir. Boğalar aşırı ölçüde seçici, enerjik ve yaşam dolu insanlardır. Boğa burcunu mutlu etmek için bir lale buketinden daha iyi fikir olamaz. Kırmızı ve sarı gibi canlı renklerle dikkat çeken laleler boğa burcu için çok özeldir. Ayrıca lale çiçeğinin boğa burcu kadınına uğur getirdiğine inanılır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.