Burcuna Göre Olumlama Yapma Sanatı!

Koç Burcu Özellikleri Neler? Koç Burcu Kadını ve Erkeği Hakkında Bilgiler!

0

Koç burcu özellikleriyle şaşırtmaya ve etkilemeye devam ediyor! Koç burcu yıldızı ve grubu hakkında detaylı bilgi öğrenmeye ne dersiniz?

Yıldızı: Mars

Grubu: Ateş

Uğurlu günü: Salı

Uğurlu Sayısı: 9

Uğurlu Rengi: Kırmızı

Özellikleri: Liderlik ve Cesur olması

En çok anlaştığı burçlar: Aslan

En zayıf yanı: Aceleci olması

Koç Burcu Genel Özellikleri

Koç burcu Zodyak’ın birinci güneş burcudur. Burcu Koç olanlar evrenin beynini simgeler. Mars cesaret ve liderlik ruhunu simgeler. Koçlar kendini ve yeteneklerine çok fazla biçimde güvenir. Konuşmayı ve espri yapmayı oldukça çok sever. Koçlar insanı genellikle bir işe başladığı zaman çok büyük bir heves ile başlar fakat başladığı işi genellikle yarım bırakır. İçlerindeki şevk çok kolay kırılır.

Eleştiriye, denetlenmeye hiç gelemez hemen hırçınlaşır fakat çok çabuk da sakinleşir. Koç burcu insanı aklına gelen her şeyi konuşabilen bir burçtur. Başkalarına kırılıp incinmesine pek aldırış etmez. Etraftaki ilişkilerinde oldukça samimidir ve dostlarına çok önem verir.

koc-burcu

Tartışma yeteneği konusunda oldukça kabiliyetlidir hemen hemen her konuda tartışma özelliğine sahiptir ve kendini hemen hemen her konuda savunabilir. Girmiş olduğu her ortama uyum sağlar, ilgiyi üzerine toplamayı başarır. Kendini sürekli geliştirmeye çalışan yeniliklere açık bir burçtur.

Koç burcu kendine olan aşırı güveni sayesinde, etraftakilerin de kendine güvenmesini sağlar. Oldukça detaycıdır bir işin ufak ayrıntısına kadar her şeyi gözlemleyebilir. En büyük hayali zengin olmaktır. Eğlenceye oldukça düşkündür.

Bu yüzden eğlence boş zamanlarının çoğunu alır. Koçlar ile duygusal açıdan birlikte yaşamak çok kolay değildir. Sadece beraber olduğu insana karşı sadıktır. Övülmeyi çok sever. Kendini ilgilen herhangi bir konuda başkalarının düşüncesini pek önemsemez her zaman kendi bildiğini yapar.

Koç Burcu Kadını

Koç kadını kendine özel bir çekiciliği vardır. Bir işi başarmayı kafasına koyarsa gece gündüz o işi başarana kadar çalışmayı sever. Alımlı, sportif ve kültürlü bir karakter çizer.

Oldukça eli açıktır. Arkadaşlarıyla beraber zaman geçirmekten çok hoşlanır sevdiklerine karşıda hali sevecendir. Arkadaşlarına ve dostlarına oldukça fazla önem verir.

Bazen arkadaşlarını kıskanabilen bir yapıya da sahiptir. İkili ilişkilerde aşırı duygusaldır ufak bir söz bile kalbinde kırıklar oluşturabilir. Aşırı derecede evine düşkündür.

koc-burcu
Koç Burcu

Koç Burcu Erkeği

Koç erkeği, Kendine çok fazla güvenen yaratıcı bir kişiliğe sahiptir. Hata yapmayı kesinlikle kabul etmez. Otoritesini kaybettiği her an iyi niyeti de kaybolur. Hoşgörüsüz biri olup saldırganlaşır bencil davranışlar sergileyebilir. Bağımsızlığına çok fazla düşkün olup dost canlısı kişilerdir.

Parayı çok sever. Aşırı zengin olma tutkusu yüzünden şans ve talih oyunlarına düşkün olabilir. Fakat mali konuları hiç sevmez. Para hesabı kesinlikle yapamaz. İşsiz kalmayı hiç sevmez böyle bir durumda çok fazla kırıcı olabilir.

Ev hayatında da otorite kendinde olsun ister. Çocukları için onların geleceklerini kendisi tayin etmek ister. Tek huzurlu olduğu yer evidir ve evini asla ihmal etmez.

İlginizi Çekebilir: SEO Analiz Google Sıralama Yarışması 2022 | SEO Yarışması için En Başarılı Burç Hangisi Olur? 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.