Burcuna Göre Olumlama Yapma Sanatı!

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması 2022 | SEO Yarışması İçin En Başarılı Burç Hangisi Olur?

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması Konusunda Burçlar Ne Kadar Etkili Olur?

87

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması , Google SEO çalışmaları noktasında taş taş üstüne koymaya çalışanlara fırsat niteliğinde! Buraya kadar her şey normal…

Şimdi okuyanlar SEO hizmeti ile burçların da ne alakası var diyebilir… Eh bunu da anlarız. O yüzden mevzuyu biraz daha açalım.

Bu Yazımızda Neler Var?

İçerikte Neler Var?

SEO Analiz çalışması bakıldığında bazen bir deneme yanılma işi, bazen güçlü bir algoritmanın şifresini çözme, bazen de tamamen şans işidir. SEO Analiz aracı ile yaptığınız her ölçüm siteniz için ayrı bir değerlendirme raporu çıkarıyor olabilir.

Site SEO Analiz sıralama sorgulama esnasında rakip analizi de yaparsanız karşınıza çok absürt siteler de çıkabilir. Sıralamada tam da istediğiniz anahtarlarda güçlü ve rekabet düzeyi yüksek, tbm si gayet elle tutulur anahtar kelimelerde karşınıza çıkan siteler sizi şaşkına uğratabilir…

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması Nedir?

SEO Yarışması nedir ne için yapılır sorusunun temelinde farklı SEO uygulamaları ile elde edilen başarılar yatmaktadır.
Bu amaçla düzenlenen yarışmada; SEO Analiz Facebook kurucusu, Moradam Seçkin Talanöz tarafından verilen “SEO Analiz Google Sıralama Yarışması” anahtarında Google ilk 5 sıraya giren web sitelerine büyük ödüller verilecektir.
Yarışmayı kazanmak için 55 SEO yarışmacısı 31 Mart 2022 ye kadar kıran kırana mücadeleye girdi. Bakalım bu yarışı kimler kazanır?

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması Muhabbetinin Temelinde Yatan Ne? SEO Yarışması Neler Kazandırıyor?

seo-analiz-google-siralama-yarismasi-seo-yarisi

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması, SEO Analiz Facebook grubunda sıklıkla “bu işin ehli benim” diyen ve iş alırken işi bilsin bilmesin kendisini ortaya atanlar arasından en iyisinin kim olduğunu merak eden Seçkin Talanöz( MORADAM’ın kurucusu olur kendisi…)’ün sunduğu muhteşem bir fırsattır.

Peki bu kişilerin aynı sektörlerde, üst düzey rekabetli anahtar kelimelerde kendi firmalarını zirveye taşıyamadığı durumlar olduğunu da biliyor musunuz?

İşte burada herkesin sorguladığı soru şu! Evet, aslında bu yarışa katılan ya da katılmayan her SEO cunun bir taktiği, çabası hatta deneyimlediği bazı pozitif püf noktalar var.

Ancak Google algoritması her yeni güncellemede bazen kuralları öyle bir alt üst ediyor ki doğru bilinenler hataya, yanlış ya da eksik diye gördüklerimiz de bir anda artı değere geçebiliyor.

Bu noktada karşımıza çıkan ve başarıya giden yolda yarışmacılara eşlik eden unsurları sırasıyla ele alalım…

1- SEO Nasıl Yapılır? “Tüm Yiğitler Çıktı Meydanee….”

seo-analiz-google-siralama-yarismasi-seo-yarisi

SEO aleminde “kurumsal seo analizi”, “sektörel web site Google Sıralama yükseltme” ya da “kişisel blog sıralama yükseltme” ve bunlardan ciddi gelirler elde edilmesine profesyonel danışmanlık etmek için çalışan kişiler vardır.

Her SEO cunun işinde profesyonel olma tekniği ayrıdır. SEO Yarışı gerçekten bilgisine güvenenler ve bu bilgili ilk defa kendi gayretlerini tüm Türkiye’ye göstermek isteyenler için büyük fırsat niteliğinde.

Hatta bu çetin yarış içinde asla yerini alamayacağını düşünenler işinde iyi olsa dahi yarışmaya dahil olmamışlardır eminiz. Hatta bir grup “vaktim yok ki” diyerek bu yarıştan uzak kalmış kaliteli SEO cuların da olduğunu kesinlikle düşünüyoruz.

SEO yarışmasına katılım şartları arasında; Facebook seo analiz grubuna üye olmak, son 90 gün içerisinde alınmış domain ile yarışa katılmak gibi unsurlar da var.

2- SEO Uzmanı Benim Diyen 55 Kişi Yarışıyor!

Ama madem burcyorumla.com olarak bu 54 rakip er meydanında karşımızda ise bizim de elbet söyleyecek birkaç sözümüz vardır dedik ve geldik. Gazamız mübarek olsun diyelim ne diyelim ????

Bu arada 55 kişilik yarışmacı listesinde kendisini +1 olarak hesaplayan yeni bir kardeş sitemiz çıktı. Onun da gazası mübarek olsun. Seoizmir.pro tarzını burcyorumla.com olarak sevdik, sen de yay burcu musun diye sorasımız da gelmedi değil!

3- “SEO Analiz Google İçin Ne Kadar Önemli” Bulmaca Sorusunu Kim Çözer?

seo-analiz-google-siralama-yarismasi-seo-yarisi

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması na katılan bir yarışmacı Google SEO Nedir, SEO nasıl yapılır, SEO Analiz nedir gibi soruların cevabını zaten biliyordur.

SEO Nedir ne işe yarar bu konunun temelinde aslında daha çok kazanma isteği yatar. Çünkü global anlamda web sitelerin arama motorlarında ilk sıralarda çıkması alanında en çok ziyaretçiyi çekmesi demektir.

İşte web sitesinin aradığı müşteri potansiyeli de bu yüksek trafiğe yani ziyaretçi yoğunluğuna bağlıdır.

Özellikle sektörel hizmet veren ya da satan siteler rakip firmaların Google sıralamasını geçmek hatta her zaman ilk sırada olmak isterler. Bunun 1. Sebebi elbette çalıştıkları alanda potansiyel alım gücü anlamına gelen ziyaretçiyi çekmektir.

Web siteler Google amcanın her yeniliğine göğüs gererek, SEO konusunda backlink çalışmaları, SEO uyumlu makale, iç ve dış SEO ya dair her noktada başarı sağlamak isterler.

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması Kuralları Neler?

1- Öncelikle tüm yarışmacılardan son 120 gün içinde alınmış “sıfır” domainler ile yarışmaya katılım sağlamaları istendi. Bu domainlerde ücretsiz alınmış alan adları yasak, expired domainler ise kabul edilir alan adları ibaresi kullanıldı.
2- Her domain sahibine en fazla 3 domain ile katılım hakkı verildi.
3- Katılımın en önemli şartlarından birisi SEO Analiz Facebook Grubuna dahil olmak ve kesinlikle bu sayfaya link vermek olarak açıklandı.
4- SEO Yarışması için verilen kelime öbeğinde öne çıkma şartı dışında tüm SEO yöntemleri serbest olacak dendi.
Verilen Odak Anahtar Kelime : SEO Analiz Google Sıralama Yarışması
5- Yarışmacılar iç ve dış SEO noktasında kendi tarzları ve seçimleri noktasında serbest bırakıldı.
6- Yarışmaya katılmak isteyenlerin bireysel ya da kurumsal başvurularının kabul edileceği açıklandı.

Bu sebeple web dünyasında yer almanın, Google gözünde değerli olmanın, ayrıca istendiği hatta daha fazlası para kazanmanın yolu SEO hizmeti almaktan geçmektedir.

SEO hizmeti almak her zaman sizi rakipleriniz arasından hızlı şekilde sıyırıp, her zaman en iyi olmanızı en çok ziyaretçi alan site haline gelmenizi sağlayacaktır.

4- Google SEO Analiz Konusunda Herkesin Bahsettiği Şu Yoğurt Yeme Şekline Değinmezsek Olmaz!

“Web sitem için SEO analizi yaptırmak, güçlü bir SEO çalışması içine girmek istiyorum ama her görüştüğüm web siteci bana ayrı bilgiler veriyor ne yapmalıyım?”

Aslında SEO Analiz Google Sıralama Yarışması nın en güzel amacı da bu olsa gerek! Çünkü SEO yarışması koşullarına bakıldığında tek şart; yarışa giren web sitesinin istenen anahtarda 1. Sıra olması.

Burada 55 SEO cu farklı taktiklerle yarış için kolları sıvadı. Legal SEO ile yarışanlar varken elbette illegal SEO ile yarışmak isteyenler de olacaktır.

Ancak burada yarışmaya katılan kişiler için SEO Analiz Google Sıralama Yarışması kuralları içinde ilgili madde “yarışmaya katılan ve derece alan kişiler yükselmek için hangi çalışmaları yapmışlardır şeffaf şekilde SEO Analiz Facebook ve Discord grubunda açıklayacaklardır.” Şeklinde sinyal vermektedir.

 • Legal SEO uygulayan katılımcıların önemli çoğunluğu aslında merak ettiği yöntemlerin SEO da nasıl etki edeceğini denemeye gelmiş durumda.
 • Xyz uzantılı domain isimlerinin Google Site Sıralama da nasıl yer alacağı,
 • Kaliteli makalenin aslında tüm işi çözmede %90 anahtar olduğu,
 • Sadece backlink ile SEO uyumlu makale olmasa da Google Sıralama Sorgulama da gayet ilk sayfalara gelinebileceği gibi pek çok konuda denemeler de mevcut.
 • Tıpkı bizim yaptığımız gibi! Burcyorumla.com’un ne işi olur SEO ile diyenlere buradan seslenmek istiyoruz! Amacımız SEO Analiz konusunda domain in ne kadar etkili olduğunu çözmek! Eğer biz burçlardan yürüyüp domaini “seo” kelimesi içerenleri geçiyorsak sosyal mesajı verdik demektir…

a- Tek Başına SEO Uyumlu Makale SEO Analiz Google Site Sıralama da Ne Kadar Etkili?

SEO yarışması 55 katılımcının yoğurt yeme şeklinde bir kısım arkadaşın makaleye çok da önem vermediği bariz. Aynı şekilde tek başına kuvvetli bir yazı ile ben ilk sıraya yerleşim diyenler de var. Peki hangisi doğru?

Bizim naçizane fikrimiz, aslında içeriğin tek başına yeterli olmayacağı yönünde. SEO uyumlu makale %100 başarı da alsa eğer backlink ya da çeşitli SEO alt yapıları ile desteklenmezse bir süre sonra Google da sayfalarca geriye düşer.

b- Google SEO Eğitimi Aldım En İyi Sonuçlar Bende Demek Yeterli mi?

SEO Hocası olmak için isterseniz 5000 tane eğitim alın, eğer düşünce tarzınız ve odağınız Google amca ile uyuşmuyorsa kalanı hikaye!

Neticede aldığınız eğitim Google ile iyi anlaşın diye veriliyor. Siz Google’un büyük resimde ne istediğini anlamıyorsanız işiniz biraz yaş olabilir!

Her ne kadar referans eğitimler ya da çalışmalar alınan projelerde önemli bir yere sahip olsa da, bu tek başına bu işin en iyi sonuçlarına sahip olduğumuzu göstermez. Daha çok fırın ekmek yemek lazım…

c- SEO Danışmanlığı İçin Sabit Bir Kriter Var mıdır?

SEO Danışmanlığı yapmak için bu işin eğitimini alan kişiler olduğu gibi bir de alaylı kesim vardır. Kimdir bunlar?

SEO Analiz konusunda gece gündüz Google ne demek istiyor diye düşünüp, deneme yanılma yapan ve doğruya bu şekilde ulaşan hatta çok iyi başarılar yakalayan kişilerden bahsediyoruz…

Bu yüzden SEO Uzmanı, uzmanlığı ya da SEO hocası olmak konusunda bir kriteri sabitlemek bizce doğru olmaz. Google algoritmasını en iyi okuyup icraate geçen kazanır!

5-  SEO Analiz ya da SEO Yarışması Konusunda Burçlar Ne Kadar Etkili Olur?

seo-analiz-google-siralama-yarismasi-seo-yarisi

Yukarıda bahsettiğimiz şu yoğurt yeme şekli var ya aslında SEO cuların karakterleri ve seçimleri ile doğrudan ilintilidir. Neden mi?

Bazı insanlar hırslıdır doğruyu bulana kadar gözünü kırpmaz, kimisi vardır “ya bunu adamlar zaten araştırmış ben de aynısını uygulayayım ne olacak, demekten geri durmaz.

Hal böyle olunca evet aslında SEO yarışması katılımcılarının attıkları adımlarda, anlık hırsla ya da kazanma tutkusu ile giriştikleri birtakım işler vardır. Sosyal hayatımızda bir akrep burcunun hırsı asla bir başakta yoktur.

Baskın burçlar diğer burçların kendilerini kanıtlamalarına da izin vermezler. Bu yüzden burçların karakteristik özelliklerini SEO Analiz Google Sıralama Yarışması için de göreceğimizden emin olabilirsiniz….

6- Sizce Şu Anda SEO Yarışması Google Sıralama Analizi Yaptığınızda Hangi Burçlara Ait Siteler Ön Planda?

seo-analiz-google-siralama-yarismasi-seo-yarisi

Bu kadar yoğurt yeme şekli dedik SEO uzmanlığı dedik SEO uyumlu makale candır dedik… Peki sizce yukarıda saydığımız hangi taktiklerle ilerleyen siteler, hatta hangi burçların siteleri önde biliyor musunuz?

İşte Detaylar!

15 Şubat SEO Analiz Google Sıralama Yarışması Kazananları Kimler?

1- kocaelidayanisma.org | KOU Dayanisma (günün lideri anlık 22.46) Yengeç Burcu
2- seo-yarismasi.com – yazıyı okuyan değerli rakibim umarım sen de isminin yanına burcunu yazdırabilirsin unutma bu bir yarış, sana dair her bilgi de senin aynan olacaktır!
3- farikawebtasarim.com – yazıyı okuyan değerli rakibim umarım sen de isminin yanına burcunu yazdırabilirsin unutma bu bir yarış, sana dair her bilgi de senin aynan olacaktır!
4- hediyeistegi.com – bu siteyi ilk 5 te görseniz de kendisi yarışma dahili değil, atlıyoruz…
5- seoyarismasi.xyz – (günün lideri anlık 22.46) Yay Burcu

17 Şubat SEO Analiz Google Sıralama Yarışması Kazananları Kimler?

1- kocaelidayanisma.org | KOU Dayanisma (günün lideri anlık 22.46) Yengeç Burcu
2- farikawebtasarim.com – 
3- seo-yarismasi.com – 
4- vizyonhaber.net – 
5- seoyarismasi.xyz – (günün lideri anlık 22.46) Yay Burcu

18 Şubat SEO Analiz Google Sıralama Yarışması Kazananları Kimler?

1- kocaelidayanisma.org | KOU Dayanisma (günün lideri anlık 22.46) Yengeç Burcu
2- seo-yarismasi.com
3- farikawebtasarim.com – 
4-vizyonhaber.net – 
5- seoyarismasi.xyz – (günün lideri anlık 22.46) Yay Burcu

27 Şubat SEO Analiz Google Sıralama Yarışması Kazananları Kimler?

Kısa bir aranın ardından yeniden SEO Yarışması ilk 5 e yerleşen web siteleri sıralıyoruz. İşte SEO Yarışması ilk 5!
1- seo-yarismasi.com (günün lideri anlık 22.46)
2- kocaelidayanisma.org | KOU Dayanisma
3- farikawebtasarim.com
4- anadolukavagi.net
5-iyifikir.gen.tr (günün lideri anlık 22.46)

31 Mart’a kadar günlük kazanan burçları açıklamaya devam edeceğimizi ve yarışma sonucunu da buradan açıklayacağımızı da hemen dipnot düşelim.

7- SEO Analiz Google Sıralama Yarışması Sponsorları Hangi Burçtan?

Gelelim bu güzel organizasyonları destekleyen işin ehli üstadlara!

Burada önce kimden başlanır bilemedik ama standart yarış bilgilendirmesi ile verilen sıralamayı kullanalım dedik en iyisi…

SEO Analiz grubunun kurucusu MORADAM Seçkin Talanöz dür herkesin malumu… Yarışmaya katılım aslında ilk etapta 52 kişi ile son bulmuştu.

Burada ilk belirlenen ödül 2000 TL di. Ancak daha sonra sponsor sayısı ve ödül miktarı artınca 1 gün süre daha verildikten sonra katılımcı sayısı 55 e çıktı.

Peki 55 kişinin SEO ( arama motoru optimizasyonu) konusunda kendisini kanıtlamaya çalıştığı bu yarışmanın öncülerini hemen tanıyalım! Öğrenebildiğimiz ölçüde burçlarını da sizlerle paylaşalım…

1- Alişan Tekinler (Vagonsoft) | Yay Burcu

2- Hamza Erol – Zohi.Net

3- Ayhan Karaman – seokitabı.com

4- MORADAM – Seçkin Talanöz | Yengeç Burcu Yükseleni Kova !

5- Güzel Hosting

6- ion.com.tr

7-Volkan Deniz İkiz

8- Jet Bilişim

9- Hosting.com.tr

10- selahattin.com

11- Saruhan Ajans

12-webactueel.nl

13- Erkan Eriden

14-Dijitanya

15- msreklam.com.tr

8-  SEO Analiz Google Sıralama Yarışması Ödülleri ! Kazanan Burçları Neler Bekliyor?

seo-analiz-google-siralama-yarismasi-seo-yarisi

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması 31 Mart 2022 Perşembe günü son bulacak. Tüm katılımcılar canla başla çalışıyor ancak elbette bu yarışın da kazananları olacak.

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması Hakkında Merak Edilenler

1- SEO Yarışması'na Katılanların Hepsi Usta SEO cu mu?
Hayır, herkes SEO Uzmanı değil… Ancak SEO noktasında aldıkları işlerle kendilerini Türkiye geneli projelerde tanıtmış güvenilir ve başarılı kişiler.
2- SEO Yarışması'nda İlk 5 e ödül var... Peki Snippet olanlar sıralamaya dahil edilecek mi?
Bu konuda herhangi bir açıklama yapılmadı ancak, ilk 5 (1-2-3-4-5). sırada olan web siteler ödülü alacak açıklaması yapılırken snippet içerik olasılığı düşünülmemiş olsa gerek…
Nihayetinde snippet olan site zaten işin zirvesindedir, Google snippet ile ödüllendirmiştir. Ancak sıra numarası 0 dır. Bu durumda 1-5 arasında sayılır mı sorusu ortaya çıkmıştır… Bize göre elbette snippet içerikler ilk sırayı alma hakkına sahip olmalıdır…
3- SEO Analiz Google Sıralama Yarışması'na Kaç kişi katıldı?
Toplamda 55 yarışmacı katılım sağladı. Ancak Google Sıralamaya yarış anahtarında bakınca yarışmacılardan fazla backlink sitelerinin sıralamada göründüğü de bir gerçek 😂

İşte Google Sıralama yarışmasında burçların kazandığı hediyeler!

a- SEO Yarışması Birincilik Ödülü

 1. 13500 TL para ödülü,
 2. Özel Şampiyonluk Kupası ve Madalyası,
 3. 6 adet (com-net-org) domain,
 4. 1 yıllık sınırsız linux hosting,
 5. 3 yıllık WordPress Large Hosting,
 6. 1 adet SEO kitabı.

b- SEO Analiz Google Sıralama Yarışması İkincilik Ödülleri

 1. 2500TL para ödülü,
 2. 2 adet domain (com-net-org),
 3. 2.’lik Madalyası,
 4. 1 yıllık sınırsız hosting,
 5. 1 yıllık WordPress Large Hosting,
 6. 1 adet SEO kitabı.

c- SEO Analiz Google Sıralama Yarışması Üçüncülük Ödülleri

 1. 500 TL para ödülü,
 2. 1 adet domain (com-net-org),
 3. 3.’lük Madalyası, 1 yıllık sınırsız hosting,
 4. 1 yıllık WordPress Large Hosting,
 5. 1 adet SEO kitabı.

d- SEO Analiz Google Sıralama Yarışması 4. Ve 5. Yarışmacı Özel Ödülleri

 1. 250 TL para ödülü,
 2. 1 yıllık sınırsız hosting,
 3. SEO Kitabı

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması’na Gerek Var mıydı?

SEO alanı aslında Google bulmacası içinde istenen boşluklara doğru harfleri yerleştirmek gibidir…
Eğer doğru harfli kelimeyi oluşturmuyorsanız işlem orada kilitlenir. Halbuki siz eş anlamlı kelime ile de doğru kelimeye gitmiş olabilirsiniz… Ancak bulmaca kareleri sizi hedefe ancak kendisinin belirlediği harflerde giderseniz götürür.
Tam olarak SEO da buna benzer bir mantıkta ilerliyor aslında… Siz eğer Google ın istediklerini eksiksiz uyguluyorsanız zirveye taşınmanız an meselesidir.
Ancak tali yoldan ana yola çıkmaya çalışıyorsanız Google sizi tekrar istediği yoldan başlamak üzere geri gönderecektir.
Böyle bir denklemde SEO Yarışması na gerek var mı? Kurallar mı konuşur illegal SEO mu?
Burcyorumla.com olarak geldiğimiz bu noktada ciddi bir yol katettik… Rakiplerimiz bizden 1 ay önce ciddi birimlerle başlamasına rağmen biz hızlı bir şekilde taşları doğru yerlere koyarak ilerlemeye çalışıyoruz.
Peki burada neyi kanıtlıyoruz ya da 55 kişi neyi kanıtlamaya çalışıyor? Aslında hepimizin amacı keyifli bir yarışmayı uygulamalı eğitim alanına çevirmek…
Pek çok şeyi öğrenip deneyimlediğimiz bir yarışma evet bizim için aslında gerekliymiş… Gereksiz diyenler zaten dahil olmadı onlara da saygı duymak lazım vesselam…

Burçlara Göre SEO Analiz Google Sıralama Yarışması ! Burçlar SEO Nedir Herkese Anlatmaya Hazırlanıyor!

seo-analiz-google-siralama-yarismasi-seo-yarisi

Google SEO Analiz konusunda aslında en net gördüğümüz tablo her web sitenin SEO danışmanı tarafından seçilen tekniklerin farklı oluşudur. Peki Google sıralama sorgulama işleminde; Google kelime sıralama ya da site sıralamasına bakıldığında hangi yöntem daha etkilidir?

İşte bu noktada her SEO hocası nın ya da danışmanının illa ki yoğurt yeme şekli farklı olur. Biz de SEO Analiz dünyasında en etkili yöntemleri hayata geçiren kişilerin Zodyak ailesinde hangi burçlara karşılık geldiğini bir inceleyelim dedik.

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması Amacı Ne? Burçların Bu Yarışta Ne Gibi Etkisi Olabilir?

SEO Analiz Facebook Grubu nun ortaya çıkardığı bu yarışma 2022 nin şüphesiz web işleri konusunda en çok konuşulan ve ilgi gören etkinliği olmuştur.
Aslında yarışın temel amacı, SEO alanında söz sahibi olmak isteyen, bir takım çalışmalarını daha fazla kitleye duyurmak isteyen ve SEO alanında daha ciddi projelerde yer almak isteyenleri ön plana çıkaracak olan bir atmosfer oluşturmaktır.

SEO konusunda her web master in ya da iyi kötü web tasarım işlerine aşina olan kişilerin mutlaka kuracak birkaç cümlesi vardır. Ancak burada kişilerin SEO Analiz yarışması ya da Google SEO Analiz işine nasıl baktıkları aslında karakterleri ile doğru orantılıdır.

Karakterlere de etki eden doğrudan burçlardır. Buna göre aslında her burcun SEO Analiz dünyasında etkin bir rolü, hatta dünyaya Google Bookmarks SEO gibi kapsamlı çalışmalarda iz bırakan yönleri de vardır.

1- İkizler Burcu

seo-analiz-google-siralama-yarismasi-seo-yarisi

İnternet dünyasında SEO analiz amacı aslında ticarettir. Özellikle E-ticaret sitelerinin günden güne artması, global anlamda sanal dünyanın günlük yaşama entegresi derken insanların etkileşim olayı baya form değiştirdi.

Dikkatinizi çekeriz ticaret dedik. Bir işte ticaret deniyorsa orada ikizler burcundan bahsetmemek olmaz! Burcu ve yükseleni ikizler burcu olanlar SEO Analiz dünyasını alt üst edip zirveye oturmak için ellerinden geleni yaparlar.

Özellikle kurumsal SEO analizi konusunda aslında geride kalmak söz konusu olamaz.

İkizler burcu zaten dünyanın en zeki burçları arasında da çok iyi bir sıralamaya sahip olduğu için kıvrak zekasını “ben bu ticareti nasıl Nirvana yaparım” diye sorgulamaya harcar. Bu noktada SEO dünyasında tüm verileri alt üst etmek için de elinden geleni ardına koymaz…

Gelelim SEO Analiz Google Sıralama Yarışması için ikizler burcu bakış açısına….

Bu yarışmada ikizler burcu ödüldeki kazancına bakar, alacak verecek hesabını yaptıktan sonra eğer karlı çıkacaksa balıklama bu işe dalar. Kaldı ki bir ortamda ödül deniyorsa ikizler burcu elinden havada karada kaçan kurtulan olmaz diye düşünüyoruz…

Donald Trump ‘ın da ikizler burcu olduğunu hatırlatırsak, ticari üstünlük sağlamak için tüm gücünü kullanan bir SEO cudan ve site sıralama yükseltme konusunda muhteşem bir analiz çalışmasından bahsetmek mümkün olabilir…

2- Oğlak Burcu | SEO Analiz Google Sıralama Yarışması ‘nın En Çalışkan Katılımcısı Ödülünü de Alabilir!

seo-analiz-google-siralama-yarismasi-seo-yarisi

Zodyak Ailesi’nin asırlık çalışkan çocuğu Oğlak Burcu! Sen SEO Yarışması için aslında birincilik üstü birincilik alırsın…

Süper çalışkanlığın ve azmin tüm rakiplerini geçmek için yeterli. Ancak Google SEO dünyasının karmaşık bilgileri, Google amcanın sürekli yaptığı aklımızın bir türlü almadığı, hatta biz birini anlayana kadar yeni bir güncellemenin geldiği bu süreçte büyük stres altına girebilirsin.

Aradığın SEO Yarışması Birincilik ruhu azmin ve gayretinde saklı bunu unutmamalısın!

Kanada Başkanı Justin Trudeau- Oğlak Burcu olan katılımcıların başarısını kampçılayacak başarılı bir örnek olabilir diyelim ve devam edelim…

3- Yay Burcu | Sayfa SEO Analizi İçin Farklılık Konusunda Lider Burç Denebilir!

seo-analiz-google-siralama-yarismasi-seo-yarisi

Gelelim Zodyak Ailesi’nin enerjisi bitmeyen, kanı tersine akan Yay burçları ve yükselen Yay’lara! Yay burçları genel anlamda görsel zekası, analitik düşünce tarzı ve olaylara bakış açısı ile ön plana çıkmaktadır.

Bir yay burcu en ciddi işi dahi eğlenceye çevirerek farklılaştırır. İşte bu noktada Google amcanın özgünlük de özgünlük diyen ilkesi ben buradayım der!

Yay burcuna göre, SEO Analiz Google için aslında kopya kontrol sitelerinden %100 özgünlük almak demek değildir. Eğer yazarın makaleye katacak farklı bir bakış açısı ya da ekleyebileceği farklı bir yön yoksa, yazı çöptür mantığı hakimdir.

Yay burcu ne kadar deli dolu ve farklılığı seven bir burçsa işinde de bu yansır. SEO çalışmalarında farklı yöntemlerle bir anda “ben de varım” demesi mümkündür. Çünkü Google farklı olanı sever!

4- Site İçi SEO Analizi Kralı Akrep Burcu Olabilir!

seo-analiz-google-siralama-yarismasi-seo-yarisi

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması için hırs olmazsa olmazdır. Evet Google SEO Analiz nedir bilmek, uygulamak lazım ama akrep burçları ya da yükselen akrepler için SEO yarışması çok daha öte bir bağlılık olabilir.

Yarışmanın en başından beri büyük bir hırsla web sitesini hazırlaması, son dakikaya bile rakipleri alt edecek planlar yapması kuvvetle muhtemeldir.

Asla yenilgiyi kabul etmeyecek akrep burçları ola ki SEO Yarışması için ilk 3 te yer alamazsa kesin bu işe itiraz edecek bir şeyler de düşünmeye başlamış olabilirler bizden söylemesi ????

Bill Gates ve Elon Musk ‘ın da Akrep Burcu olduğunu hatırlatma fayda var ????

5- Kova Burcu

seo-analiz-google-siralama-yarismasi-seo-yarisi

Analitik zekasını muazzam kullanan kova burcu ve yükselen kovalar, adeta bir SEO Analiz Sitesi gibi çalışabilirler.

Tüm rakiplerin tüyolarını hızlı şekilde analiz edip, Google gözünde nasıl yer ettiklerini anlayıp işe koyulmaları oldukça kısa süredir. Bu açıdan SEO yarışması açısından Kova burçları biraz tehlikeli ve güçlü bir rakip olabilirler.

Kova burcunun SEO Analiz Google Sıralama Yarışması için ikinci bir amacı da yarışmada ödülü kazanamasa bile ismini duyurmak olacaktır.

Her zaman bir gitse de 10 kazanırım mantığında hareket kovalar, kendilerine kar sağlamayacak işe zaten yanaşmayacakları için SEO analiz konusundaki tüm marifetlerini ortaya koyacaklardır.

6- Yengeç Burcu

seo-analiz-google-siralama-yarismasi-seo-yarisi

Yengeç burcu, en zeki burçlar arasında özellikle bilgiyi işleme konusunda en yetkin burçlardan birisidir. Eğer SEO Analiz Google Sıralama Yarışması na katıldıysa, kesinlikle bu noktada bilgi ve deneyimine güveniyordur.

SEO yarışması için Yoast SEO, WordPress SEO Analiz ya da Google SEO Nasıl Yapılır konularında gerçekten donanımlı olduğunu düşünen yengeçler ön plana çıkacaktır.

Google algoritması en ufak hatada tüm sıralamaları doğrudan anlık etkiler. Her ne kadar her şey tamam süper SEO uyguladım deseniz de siteniz istediğiniz sıralamayı almayabilir.

İşte bu noktada yengeçler, pek çok bilgiyi harmanlayarak ve oldukça garantici bir tavırla yola çıkacaktır bunu asla unutmayın…

Dipnot: Almanya Başkanı Merkel de yengeç burcu’dur. Başarıya nasıl müptela olduğunu kısaca özetlemek için kafi değil mi?

7- Koç Burcu

seo-analiz-google-siralama-yarismasi-seo-yarisi

Google SEO Uzmanı olmak yolunda ilerlemek isteyen bir Koç burcu ya da yükselen koç ise atılan adımlara dikkat etmek lazımdır.

Koç burcu için bir SEO Yarışması kendini ispat noktasında muhteşem bir fırsat olabilir. Ancak çok büyük hırsla ve asla kaybetme ihtimalini düşünmeyen bir tavırla yola çıkan koçlar için hata yapmak kuvvetle muhtemeldir.

Unutmayın sayın Koçlar, en ufak hata dönülmez akşamın ufkundan el sallamak olabilir… Muhteşem zekanızdan hırsı biraz geriye düşürürseniz bu yarışın kazananı siz olabilirsiniz!

8- Aslan Burcu

seo-analiz-google-siralama-yarismasi-seo-yarisiseo-analiz-google-siralama-yarismasi-seo-yarisi

Aslan burcu ya da yükselen aslanlar, eğer ciddi anlamda bir SEO donanımına sahipse yarışa katılım sağlarlar. Ancak 55 kişilik yarışma listesinde kazanamama durumunun karizmalarını büyük etkileyeceğini düşünerek belki de bu topa hiç girmezler.

He ola ki hali hazırda 55 kişilik katılımcı listesinde aslan burçları varsa ilk 5 te bir aslanın olması da bizi asla şaşırtmaz. Çünkü aslanların, olayları hızlı düşünüp hızlı karar vermeleri anlık sıralama almada büyük işlerine yarar.

Onlara tek dezavantaj oluşturacak durum ise; panikleri olacaktır. Panik her zaman hataya gebedir, bunu asla unutmayın değerli aslanlar!

9- Boğa Burcu

seo-analiz-google-siralama-yarismasi-seo-yarisi

Boğa burcu şahsına münhasır tavırlı yarışma süresince sabır kontrolünü zor yapabilen bir tavra sahip olabilir. Çünkü ilk 1 ay boyunca çok iyi sıralama almış rakipleri yüzünden bunalıma girme oranı %75 üzerindedir.

Eğer ben bu işi yapamayacağım demediyse ve şu an bu yazıyı okuyorsa, en büyük tavsiyemiz yazısına odaklanması ve aslında bakış açısının ona her zaman en farklı olanı sunacağını unutmaması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Sevgiler değerli boğa yarışmacıları, azim ve kararlılıkta boğa burcunun dünyadaki temsili İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth’tir, bunu asla unutmayın! SEO Yarışması için hala çalışma yapmaya zamanınız var mutlaka devam edin!

10- Terazi Burcu

seo-analiz-google-siralama-yarismasi-seo-yarisi

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması için diğer önemli analitik zekamız terazilerdir. Teraziler her ne kadar dengesiz ruh halleri ile tanınsalar da muhakeme yetenekleri, teori ve realitede farklı yönlerden bakmalarına sebep olur.

Terazi burcu yarışmacı arkadaşlar, seo yarışması boyunca mutlaka seo nasıl yapılır konusunu tekrar tekrar gözden geçireceklerdir. Hatta SEO uzmanlarının yazılarını defalarca okuyup, kesinlikle nokta atışı yapmak isteyeceklerdir.

Dünya zekasına bakıldığında analitik zekanın adeta ete bürünmüş hali olan teraziler, SEO Analiz Google Sıralama Yarışması nı aslında bir basamak olarak görecektir.

Ödül kazansın ya da kazanmasın, “ben bu işin neresindeyim” şeklinde sorgulama yapmak isteyebilir.

Kendisini ölçmek ve değerlendirmek konusunda yarışı uzaktan takip etmesi de muhtemeldir. Ancak başta da dediğimiz gibi teraziler denge kurmaya çalışırken dengesizleşen burçlardır.

O yüzden yarış için şimdiye kadar ortaya çıkmamış ama bir anda iyi sıralama almış bir site karşımıza çıkarsa bu arkadaşın terazi olma ihtimali yüksektir.

11- Başak Burcu

seo-analiz-google-siralama-yarismasi-seo-yarisi

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması, SEO Analiz işleri, rekabet asla ve asla Başak Burcu na göre değildir.

Başak burcu ya da yükselen başaklar mükemmel derecede titizlerdir. SEO yarışması süresince 54 yarışması atına binmiş parkurda dört nala giderken başaklar hala mükemmeliyetçiliğin peşinde aheste aheste gidebilirler.

Sürekli gözlerine bir hata takılabilir ya da bu hatayı dikkatsizliklerinden ötürü asla fark etmeyebilirler. Bu yüzden SEO Analiz konusunda bilgi ve donanımları çok iyi olsa da eğer yeterli hızda çalışma yapamazlarsa rakiplerini geçmeleri biraz zor olabilir.

12- Balık Burcu

seo-analiz-google-siralama-yarismasi-seo-yarisi

Balık burcu ve yükselen balık katılımcı arkadaşlar bu yarış sizin için muhteşem derece önemli bunun farkındayız… Ama bir şeyi çok istemek demek %100 tam bilgimiz olduğu anlamına gelmez.

Eğer yarışta kazanan taraf olursanız bu zekanızı hırsla birleştirip tam kıvamında çalıştığınızı gösterir. Ancak aksi olur ve yarış kötü seyrederse kendinizi çok da fazla hırpalamadan üzülün, sizin çok hassas olduğunuzun bilincindeyiz…

Bonus : Yenilenen Burç Takvimine Göre Yeni Eklenen Yılan Burcu da Yerini Kıyıdan Alsın!

Yeni burç takvimine göre ortaya çıkan yeni burç Yılan Burcu da keskin zekası ve tehlikesi ile ismi anılmaktadır. Peki SEO yarışması için yılan burcu zekası ne kadar etkili olacak hep birlikte izleyip görelim…

He bu arada yılan burcu da hangi ay derseniz, yay burcunun son 10 gününü alın oğlak burcunun ilk 10 günü ile birleştirin alın size yeni burç özellikleri ????

SEO Yarışması Son Güne Giden Yolda Köprüden Önce Son Çıkışta Son Durumlar Nasıl?

27.03.2022 tarihli anlık SEO Yarışması sıralaması aşağıdaki gibidir:

 

 

 

 

SEO-Analiz-Google-Siralama-Yarismasi-Anlik-Siralama
SEO-Analiz-Google-Siralama-Yarismasi-Anlik-Siralama

SEO Analiz Yarışması İçin Katılım Sağlamak İsteyenlere SEO Analiz Discord Bağlantısı!

Siz de yarışmaya katılım sağlamak istiyorsanız https://discord.com/invite/seoanaliz linkine tıklayınız.

Seo Analiz Google Sıralama İçin Ne Kadar Önemli? İşte SEO İşlerine Yeni Başlayanlara Google SEO Analiz Rehberi!

Seo Analiz

 

  87 Yorumlar
  1. Kemal diyor

   Bu Seo yarışmasında birinci olan kendisini göstermiş olur demedi demeyin….

   1. Bilgece Bilgece diyor

    inşallah burcyorumla.com a kısmet olur deyip hep birlikte amin diyelim miiii 😎🐱‍🏍🤲

   2. Büşra Kutlu diyor

    SEO üzerine düzenlenmiş olan bu yarışmada, umarım hem içerik kalitesi olarak hem de SEO kurallarını uygun bir şekilde oluşturma düzeni olarak, yazıyı ortaya çıkaran bir kişi birinci olur. SEO kurallarina uyum ve zengin İçerik üretim anlamında kendi ismini duyuranların listesi arasında Yasemin Hanım ismini büyük harflerle yazdırır. Yasemin Hanım; SEO ve teknik anlamda yazı gerçekten kendini konuşturuyor. İçerik deseniz zaten çok samimi ve yapıcı bir şekilde oluşturulmuş. Tebrik ederim, umarım hakkınızı “birincilik” ile alırsınız.

    1. Bilgece Bilgece diyor

     Yaa çok teşekkür ederim… Umarım hep birlikte güzel sonuçlarda hak edenin kazandığını görürüz.

     1. Seda Öncü Keklik diyor

      Çok farklı ve özgün bir bakış açısı olmuş ellerinize ve emeğinize sağlık

      1. Bilgece Yasemin diyor

       Çok teşekkürler kıymetli yorumunuz için… Yarışta desteklerinizi yazımızdan eksik etmemeniz dileğiyle 🙏

     2. Tuba diyor

      Seo Analiz Google Sıralama Yarışması na katılmayı ben de çok istiyorum ama yeni keşfettim yardımcı olmak isteyen var mı

      1. Bilgece Yasemin diyor

       Yarışma bitti ancak makale yazarlığı konusunda deneyiminiz varsa makalem.yasmn@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   3. Buket diyor

    Yasemin hanım
    Öncelikle SEO Analiz Google Sıralama Yarışması’ da başarılar diliyorum. Oldukça aydınlatıcı bir yazı olmuş tebrik ederim. Sıkı bir burç yorumu takipçiniz olarak ilk 5 e gireceğinizden şüphem yok. 31 mart gününü bekliyoruz 🙂

    1. Bilgece Yasemin diyor

     31 Mart büyük gün SEO Analiz Google Sıralama Yarışması kazananı Burcyorumla.com olursa diğer kazanan oğlum olacaktır (eğitime tam destek 😉💥💯)

  2. Aysel diyor

   Müthiş bir yarışma. Hem heyecanlı hem de bilgi dolu. Umarım böyle kıymetli içerikler kazanan olur.

   1. Bilgece Bilgece diyor

    inşallah içerik ve diğer çalışmalarımızla yarışmanın kazanan isimlerinden oluruz. Teşekkürler kıymetli yorumunuz için.

    1. Siran diyor

     Böylesi önemli bir yarışmada boylesi kıymetli ve özenli bir içeriğin kazanması güzel olur

     1. Bilgece Yasemin diyor

      Umarım bu dileğiniz tutar ❤💃

      1. Harun diyor

       Gayet güzel bir içerik olmuş. Yasemin Hanıma başarılarının devamını dilerim.

      2. Bilgece Yasemin diyor

       Çok teşşekür ederim Harun Beycim🖐💫

  3. Kelebek diyor

   Seo konusunda az çok bilgi sahibiyim fakat bunu burçla bütünleştirmek ve bu açıdan bakmak hiç aklıma gelmemişti açıkcası :)) Burç yorumlarınızı da yakından takip eden birisi olarak oldukça beğendim. Fakat bu SEO analiz google sıralama yarışması da dikkatimi çekmedi değil. Üstelik ödülleri de oldukça iyi!

   1. Bilgece Bilgece diyor

    Evet Esra burçlarla göndermeleri, kafa bulmaları, olayları incelemeleri nasıl seviyorsam; dedim ki bu işi de kıvırırsın devam et… En azından denemeye değer dedim. Üstelik bu yarışma ile konu bağlantısı olmadan bir anahtarda niş sitenin nasıl yükselişe geçeceğini de görmek istiyorum. Zaten görüldüğü gibi burçlar ve SEO olayı çok alakasız konular ve umarım ben bunu başarırım. Yorumun için teşekkürler🐱‍🏍

  4. Kürşat Çimen diyor

   Elinize sağlık. Farklı ve kapsamlı bir yazı olmuş. Yazar zekasını konuşturmuş 🙂

   1. Bilgece Bilgece diyor

    Estağfurullah Kürşat Bey bakış açımıza yeni bir pencere daha ekledik diyelim 🥳 Yazıyı beğendiğinize çok sevindim.

  5. Merve diyor

   Mükemmel bir yazı olmuş. Umarım kıymetli iceriginiz karşılığını alir

   1. Bilgece Bilgece diyor

    Yorumunuz için çok teşekkür ederim. Bizi takipte kalın ki kazandığımızdan haberiniz olsun 31 Mart 2022 de görüşmek üzere 🤗💃

   2. Sinem Özel diyor

    Yazıya verilen emek her açıdan kendisini gösteriyor. Elinize, emeğinize sağlık. Şans diliyorum 😌🤩

    1. Bilgece Yasemin diyor

     💃🙏🙏🙏🙏💃 Güzel dilekleriniz için çok teşekkürler. Biliyorum ki Sinem Özel bizi tutuyor 🤗🥳

  6. Ayşegül diyor

   “Bir yay burcu en ciddi işi dahi eğlenceye çevirerek farklılaştırır.” diyerek, bunu uygulamalı bir şekilde bu yazıda göstermissiniz :))

   1. Bilgece Bilgece diyor

    İşte bir yayın nokta atış olay yeri incelemesi! Yaylar bu yarışmaya damga vurabilir katılımcılarda ciddi yay burçlarının sayısı baskın. Korkmadım değil 🙄

  7. Efe diyor

   Acaba diyorum, katılsa mıydım? 🙂
   Yarışmaya katılan herkesi, ayrıca böyle bir yarışmayla henüz senenin başında inanılmaz bir çekişme ve heyecana neden olan Seçkin bey tüm geri kalan sponsorlara başarılar diler, teşekkür ederim. Er meydanı dediğin işte tamda böyle olur 🙂

   1. Bilgece Bilgece diyor

    “Geleydin alırdık boyunun ölçüsünü belki reis” diyesim geldi😂 İşin şakası bir yana halkaya en son dahil olan kişilerden birisi olarak Seçkin Bey çok güzel bir fırsat sunduğunu düşünüyorum. Ben kendi adıma teşekkür ediyorum. Katılımcıların hepsi ciddi bilgili insanlar bu etkinlikte umarım bizim yerimiz göz dolduracak şekilde olabilir. Çok teşekkürler yorum için…

  8. yunus diyor

   böyle teknik bir konuyu burçlara bağlamak kaç gününüzü aldı çok merak ettim?

   1. Bilgece Bilgece diyor

    😂 Yani nasıl izah edeyim bilemedim ama olayı nasıl bağlarım diye 2 gün kadar kara kara düşündüm sonra bismillah deyip yazmaya başladım 😴

    1. Samet diyor

     tahminler çok doğru. uzun süredir takipteyim gayet tutarlı

  9. […] SEO Analiz Google Sıralama Yarışması önemli bir etkinlik olarak sponsor ve site sahiplerine faydalı olmaktadır. Web sitelerinde belirli bir cümle odağında ödüller alınır. […]

  10. […] SEO Analiz Google Sıralama Yarışması yapılırken birçok kıstas dikkate alınmaktadır. Google’ın kendi yapısı devamlı aktif ve değişken olduğu için güncel bir siteye dikkat etmek gerekmektedir. Benzer şekilde site optimizasyon gereksinimlerini bütünüyle yerine getirmeye odaklanmakta fayda olacaktır. […]

  11. […] SEO Analiz Google sıralama yarışması sitelerin kendi organik trafiklerini karşılıklı olarak artırmaya yönelik faaliyeti ifade etmektedir. Sponsorlu yarışmalar ödül sunmaktadır. […]

  12. […] SEO Analiz Google Sıralama Yarışması ’nda Burcyorumla.com Kalitesini Konuşturuyor! […]

  13. Burç Yorumla Dış Seocu diyor

   Yarışma için çok farklı yönden bir yaklaşım olmuş. Umarım daha üst sıralar görürüz

   1. Bilgece Yasemin diyor

    Gizli kahramanlardır başarının gerçek sırrı diyelim sonuçları bekleyelim 💥💯✔

  14. işverenden diyor

   Başarılı güzel bir içerik olmuş başarılar

   1. Bilgece Yasemin diyor

    Çok teşekkürler bizi takipte kalın 🐱‍🏍

  15. İrem diyor

   Teknik bir konuyu burçlara uyarlamak gerçekten zor olmalı… Ellerinize sağlık çok kaliteli ve çok özel bir yazı olmuş.

   1. Bilgece Yasemin diyor

    Bizi takipte kalın 🐱‍🏍

    1. Onur diyor

     Güzel bir içerik olmuş…

     1. Bilgece Yasemin diyor

      Teşekkür ederiz 🐱‍🏍

  16. Murat YILMAZ diyor

   Burçlara göre analiz yapmak, SEO Analiz Google Sıralama Yarışması için çok popüler ve mantıklı bir yöntem.

  17. Özlem diyor

   SEO Analiz Google Sıralama Yarışması ile ilgili güzel içerik olmuş başarılar

  18. Burak4228 diyor

   SEO Analiz Google Sıralama Yarışması hakkindakı yazınız çok kaliteli ve çok özel bir yazı olmuş.Ellerinize sağlık.

  19. Hilal diyor

   SEO Analiz Google Sıralama Yarışması çok güzel bir yarışma hem heyecan hem bilgi dolu. içerikte çok kapsamlı olmuş tebrikler

  20. Cemal diyor

   SEO Analiz Google Sıralama Yarışması en çok benim ilgimi çeken alanlardan biri benim çok hoşuma gidiyor. Ve merakla takip ediyorum. Burçlar konusunda da çok başarılı analizler var bu sitede. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

  21. Berna diyor

   Güzel düşünülmüş bir yarışma umarım hakeden kazanır çok heyecanlıyım

  22. Bilgece Yasemin diyor

   Saolasın değerli rakibim hepimize bol şanslar olsun😂 Yazıyı beğendiğine sevindim, eğlence bizim işimiz 😎

  23. Ismail diyor

   Yasemin hanımın kalemini eskilerden biliriz. Emeğiyle kalemiyle birinci olmasını temenni ederim. Başarılar Yasemin hanım 🙂

   1. Bilgece Yasemin diyor

    Samimi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Desteklerinizle umarım kazanmak nasip olur🙏🙏🙏

  24. Dilayacar diyor

   Bir Yengeç burcu olarak tüm kalbimle ve içtenliğimle umarım emeğinizin karşılığını birincilikle alırsınız. 🙂

   1. Bilgece Yasemin diyor

    Yengeçler bu işi kazanır mı diyorsunuz 😉

  25. Guluzar diyor

   Yasemin hanımdan yine ilgi cekici bir yorumlama olmuş ama güzel de olmuş. Başarılar dilerim 🙂

   1. Bilgece Yasemin diyor

    Beğendiğinize çok çok sevindim efendim 😎

   2. SELİN diyor

    Burcum konusunda bayağı doğru çıktı bu sitenin analizleri bayağı doğru zaten

  26. Sayit diyor

   Burcuma gore yarışa giresim geldi:) yazınız için tebrik eder, yarışmada başarılar dilerim yasemin hanım.

   1. Bilgece Yasemin diyor

    İçinizde bu heyecanı uyandırdıysak ne mutlu bize 💃

  27. Cavit diyor

   Muthis bilgiler

  28. Cavit diyor

   Guzel bir yazi olmus guzel bilgiler ogrendim

  29. Hüseyin diyor

   Gerçekten çok güzel bilgiler içeriyor 💎

  30. Erkut diyor

   Çok faydalı bir içerik olmuş. Düzenli takibe devam

   1. Bilgece Yasemin diyor

    SEO Yarışması Sonuçları için takipte kalınız.

  31. Ali Alkan diyor

   İçerikler çok güzel teşekkürler SEO Analiz Google Sıralama Yarışması 🙂

   1. Bilgece Yasemin diyor

    🙏🙏🙏

  32. Hakan diyor

   faydalı içerikler seo analiz google sıralama yarışması 🙂

  33. Nuri diyor

   SEO Analiz Google Sıralama Yarışması için burçlar üzerinden yaptığınız tahminler harika, tebrik ederim.

   1. Bilgece Yasemin diyor

    Çok teşekkürler.

  34. Yasmin diyor

   Kova tabikıde çünkü özgur ruhlu araştırmacılar olduğunu hepımız bılıyoruz

   1. Bilgece Yasemin diyor

    Güzel tespit.

  35. Krizantem diyor

   SEO Analiz Google Sıralama Yarışması konusunda çalışmalarınızda üstün parlak başarılar temenni ederim.

   1. Bilgece Yasemin diyor

    Teşekkür ederim

  36. Ocean diyor

   Bence SEO Analiz Google Sıralama Yarışması oldukça iyi bir yarışma.

   1. Bilgece Yasemin diyor

    Bu yarışın kazananı burcyorumla.com olsun inşallah çok amin 🤗

  37. ugur diyor

   SEO Analiz Google Sıralama Yarışması bence terazi alır bu yarismayi

   1. Bilgece Yasemin diyor

    Yaylar alsınki kazanan biz olalım 😂💃🐱‍🏍

  38. […] SEO Analiz Google Sıralama Yarışmasında amaç belirlenen anahtar kelime üzerinden arama motorunda üst sıralarda yer almaktır. SEO Analizi yaparak çalışmalarınızı yapabilir ve ödüllerden yararlanabilirsiniz. […]

  39. […] ödül veriliyor. Yarışmayı kazanmak için mutlaka SEO konusunda bilgili olmanız gerekir. Google seo analiz sıralama yarışması gerçekleştirilirken bazı konular dikkate […]

  40. […] SEO analiz google sıralama yarışmasına katılım sağlamak için ne yapılması gerekiyor? Yapılan yarışmaya tam 55 site katılım gösterdi. 22 Ocak – 31 Mart 2022 tarihlerinde yapılan yarışmanın sonuçları ise 1 Nisan 2022 tarihinde açıklanacak. […]

  41. […] çekebilir: SEO Analiz Google Sıralama Yarışması ile Evinizden 13500 TL kazanma […]

  42. ege diyor

   SEO Analiz Google Sıralama Yarışması için cok iyi bir yazı tavsiye ederek okuyorum tesekkurler burcyorumla.com

   1. Bilgece Yasemin diyor

    Biz teşekkür ederiz yarış haricinde keyifli bir yazı okutmak temel amacımızdı… hedefe ulaştık sanırım bu yorumunuzla anlıyoruz çok teşekkürler

  43. Ramazan Güzen diyor

   SEO Analiz Google Sıralama Yarışması için gerçekten iyi bir yazı tavsiye ederim bende okuyorum tebrik ediyorum teşekkürler burcyorumla.com

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.