Burcuna Göre Olumlama Yapma Sanatı!

SEO Analiz Ustalarının Burçları Neler? SEO Analiz Uzmanlarının Burçları Mesaj Veriyor!

0

SEO analiz ustalarının burçları, yaptıkları işten tutun da kişilikleri hakkında birçok bilgi vermeye devam ediyor.

Günümüzde internet kullanımından hatta Google üzerinden gerçekleştirilen e-ticaretten bahsetmemize çok da gerek yok. Geçmişte alışılmışın dışında alışveriş, temel ihtiyaçlarınız ve bilgi aktarımı tamamen internet üzerinden karşılanıyor.

İlk bakışta bu çok cazip bir durum gibi gelebilir ve hatta siz de bu pazarda yerinizi almak isteyebilirsiniz. Fakat unutmamalısınız ki, sizin gibi milyonlarca insan da burada yer alıyor.

E o zaman diğerleri arasından nasıl sıyrılacağım? Diye sorabilirsiniz. İşte bu noktada Seo analiz Google sıralama yarışması ortaya çıkıyor.

Alanında uzman kişiler Seo analiz Google sıralama işlemleri yapıp, bu alanda hizmet vererek sahip olduğunuz sitenin bir nevi Google tarafından ödüllendirilmesini sağlıyor.

Herkesin yaptığı SEO analiz Google sıralama tarafından yanıt bulamıyor elbette. Fakat öyle isimler var ki, onlar SEO analiz uzmanlığı konusunda kendisini yıllardır en üst sıralarda tutuyor.

Hal böyle olunca kendilerinin başarıları kadar özel hayatları da merak konusu oluyor. Bizim bu yazıda ilgilendiğimiz kısım ise SEO analiz ustalarının burçları!

 ‘SEO Uzmanı Olmak Pişmanlıktır’ Demeyip Bu Alanda Adını Duyuran, Birbirinden Farklı SEO Analiz Ustasının Burçları ve Özellikleri!

SEO analiz Google sıralama bazında sizlere yardımcı olmak, bir nevi sitenizi Google amcaya beğendirmek adına gerçekleştirilen işlemlerdir.

Google’a bağlı olarak belirli algoritmalar üzerine yoğunlaşarak ilerleme sağlanır. Hatta bu o kadar değişik bir alandır ki, sektör içerisinde sürekli olarak ‘her yiğidin yoğurt yemesi farklıdır’ sözünü bol bol duyarsınız.

Birçok ismin SEO analiz konusunda farklı metotları bulunsa da biz bu farklılığın daha çok burçlara bağlı olarak geliştiği düşüncesindeyiz. Hatta bahsedeceğimiz SEO analiz ustalarının burçları onların bugünkü başarılarında da oldukça etkili!

A- SEO Analiz Google Sıralama Yarışması Öncüsü MorAdam’ın Kurucusu Seçkin Talanöz

SEO Analiz Ustalarının Burçları Neler? SEO Analiz Uzmanlarının Burçları Mesaj Veriyor!
SEO Analiz Ustalarının Burçları Neler? SEO Analiz Uzmanlarının Burçları Mesaj Veriyor!

MorAdam, SEO konusunda başlıca başvurularda yapılan ve adını ülke sınırlarında çok rahat bir şekilde duyurmuş şirkettir.

SEO analiz Google sıralama konusunda verdiği hizmetlerle kalmayarak bir de son günlerde bir yarışma ile bu alanda çalışanlara destek olmaya devam ediyor.

MORADAM, Seo Analiz Google Sıralama Yarışması 2022 tarihiyle start verildi. Tabi böyle bir yarışmaya ön ayak olmuş olan isim Seçkin Talanöz, burcuyla direkt olarak radarımıza girdi.

Yengeç burcu olup yükseleni Kova olan Talanöz açıkçası bizi pek de şaşırtmadı! Zira hem güneş burcu hem de yükselen burcuyla SEO’ya dair mesajlar veriyor.

Yengeç burçları daimi bilgisiyle ve zekasıyla bulunduğu alanda dikkat çeken burçlar arasında yer alır. Onlar herkesin alışık olduğu noktadan bakmaktan ziyade farklı alanlardan bakmayı sever.

Bir Kova burcuysa SEO analiz radarı oluşturarak adeta eksikleri bir bir tespit ederek, bu alanda ilerlemeyi sürekli iyi olmayı hedefler. E söz konusu SEO analiz ustalarının burçları olduğundan bu derece başarılı bir firmanın sahibinden de böyle burç beklenirdi!

B-  SEO Analiz Ustalarından Alişan Tekinler Tam Bir Yarışma Ruhuna Sahip!

SEO Analiz Ustalarının Burçları Neler SEO Analiz Uzmanlarının Burçları Mesaj Veriyor!

Vagonsoft kurucusu olarak bulunan ve senelerin SEO analiz emektarları arasındaki Alişan Tekinler, yine şaşırtmayacak bir burca sahip. Neden mi?

Alişan Tekinler, SEO Analiz Google Sıralama Yarışması yatırımcı isimler arasında bulunuyor. Bir de o da ne? Kendisinin Yay burcu olduğunu görüyoruz.

Yay burcuna siz yeter ki yarışma deyin ve geri çekilin! Zira SEO analiz ustalarının burçları arasında Yay görmeye de alışık olun.

Çünkü onlar bitmek bilmeyen enerjilerini, gelişme hırslarını bir alanda kanıtlamak ister. Bunun için en iyi ortam ise er meydanıdır!

Yalnız, Alişan Bey’in özelinde bir açıklama da yapalım. Yay burçları yarışma içerisinde bizzat olmak zorunda değildir. Onlar sahip oldukları bu yarışma duygusunu çevresindeki insanlara da yayarak gelişimlerine ön ayak olmayı severler.

Var olan yarışmalarda da çoğu zaman birincilerin burcu bellidir. Evet, doğru tahmin tabii ki Yaylar!

C- Hamza Erol SEO Analiz Ustalarının Burçları Arasında Şaşırmayacağımız Bir Burç Sahibi!

SEO Analiz Ustalarının Burçları Neler SEO Analiz Uzmanlarının Burçları Mesaj Veriyor!
SEO Analiz Ustalarının Burçları Neler? SEO Analiz Uzmanlarının Burçları Mesaj Veriyor!

Hamza Erol, Zohi.Net kurucusu olarak SEO analiz ustaları arasında yerini almaya devam ediyor. Yılların tecrübesini artık ufak ufak büyüterek daha bilinir hale gelmeyi hedefliyor.

Sahip olduğu çalışma ekibiyle birlikte kendini tercih edenlere hizmet verirken pişman etmeyen Erol, aslında listede yine şaşırtmayan burçlardan birisine sahip. Kendisi Boğa burcu.

Boğa burcu olarak Hamza Bey her zaman gelişimin ve bilginin aktif olarak kullanılmasının peşinde. Ona göre bilginin paylaşılarak çoğalacağını da söylemek gerekiyor.

Bir ekibinin olması ve bu alanda aslında SEO analiz yarışma kapsamında destek vermesi de şaşılacak bir durum değil. Aksine Seo analiz ustalarının burçları olarak tam da beklediğimiz bir olay!

D- SEO Analizinde Uluslararası Alana Açılmış İsim | Yiğit Konur

SEO Analiz Ustalarının Burçları Neler SEO Analiz Uzmanlarının Burçları Mesaj Veriyor!
SEO Analiz Ustalarının Burçları Neler? SEO Analiz Uzmanlarının Burçları Mesaj Veriyor!

Seo analiz ustalarının burçları dedik sanki sürekli tekrar ediyormuşuz gibi hissiyata kapılmış olabilirsiniz. Ancak üzgünüz, burçlar sahip olduğu özelliğe bağlı olarak ilerlediğinden başarılı bulduğumuz bu isimlerin benzer burçlar da olması oldukça doğal.

Ele alacağımız bir diğer isim de Yiğit Konur, kendisi Londra üzerinde genel merkezi bulunan ZEO şirketinin kurucuları arasında bulunuyor.

Yiğit Bey Yay burcu, şaşırdık mı? Hayır! Yay burcu olarak durdurulamaz gelişime açıklığı ve bırakın başkasıyla yarışmayı kendi kendisiyle olan yarışında sürekli ilerlemeyi hedefleyen bir yapısı var.

Açıkçası 31 yaşa göre gerçekten iyi bir başarı elde ettiği de bir gerçek.

E- Kaan Gülten Burcuyla Sadece SEO Alanına Değil, Başka Hedeflere De Göz Kırpıyor!

SEO Analiz Ustalarının Burçları Neler SEO Analiz Uzmanlarının Burçları Mesaj Veriyor!
SEO Analiz Ustalarının Burçları Neler? SEO Analiz Uzmanlarının Burçları Mesaj Veriyor!

Kaan Gülten’i tek tek tanıtmaya başlasak işimiz biraz zor. Seo Hocası kurucusu olan Gülten, İkizler burcu olarak sadece düz SEO çalışmaları ile ilgilenmiyor.

Neden diye sormaya gerek yok İkizler burcu dedik ya! İkizler denildi mi ticaret, kazanç yani kısaca Money!

Ee buraya giden yolda da her şeyi yapabilir, farklı alanları kovalar bunun için de sürekli güncel kalması gerekir. Kaan Bey de sadece SEO analizleri ile kalmayarak bir şirket yönetiyor ve hatta post-cast yayınlarıyla da bilgilerini aktarıyor!

İşte Seo analiz ustalarının burçları gördüğünüz üzere kişisel özellikleri ve buradan hareketle yapılan işteki başarıyı bile domine etmeye yetiyor. Şimdi buraya kadar geldiniz ama Ayhan Hoca nerede diyorsunuz değil mi?

Ayhan Karaman Hoca’nın burcunu bir bulsaydık biz de yer vermeyi isterdik ama olsun biz yine de geleneği bozmayalım resmini de hemen liste sonuna iliştirelim… Burcunu öğrendiğimiz gibi burada paylaşmak ümidi ile…

Bonus! Ayhan Karaman Hangi Burç?

Tarih 01.03.2022 Ayhan Karaman’ın burcunu öğrenip mutluluk yaşayan biz💃 Ayhan Karaman’ ın yaptığı bir sosyal medya paylaşımında burcunu ele veriyor! Ayhan Karaman yengeç burcu dur.

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması yazımızda yengeçler, yaylar ve ikizler hakkında söylediklerimizi şimdi siz de destekliyorsunuz değil mi? 😉😉

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.