Burcuna Göre Olumlama Yapma Sanatı!

SEO Yarışması İçin İlk 5 i Zorlayan WemSEO Nalan Kaya ile Yarışı Değerlendiriyoruz!

0

SEO Yarışması son 1 aylık dönemece girmişken hız kesmeden devam eden yarışın katılımcılarından Nalan Kaya ile bir değerlendirme yapalım dedik.

İşte Nalan Hanım ile biraz SEO biraz burç biraz SEO Yarışması üzerine minik muhabbettimiz..

Merhabalar Nalan Hanım… SEO Analiz Google Sıralama Yarışması en güçlü adaylarından birisiniz…

1- Burcyorumla.Com: Sizi kısaca biraz tanıyabilir miyiz?

Wem SEO Nalan Kaya:

Teşekkür ederim burçların kraliçesi. Son saniye de yarışmaya yetişerek adeta renk kattın bu güzel siteyle J

Elbette tanışalım J 48 yaşındayım ve 15 yıldır bu sektördeyim. Sektörde derken yanlış anlaşılma olmasın SEO uzmanı olmanın kıyısından dahi geçtiğimi iddia edemem. Ancak profesyonel makale yazarı olarak uzun zamandır SEO ile haşır neşirim. Kendime ait sayısını tam hatırlayamadığım 8-10 sitem var.

2-Burcyorumla.Com: Sizce WemSEO, yarışı kaçıncı bitirir?

Wem SEO Nalan Kaya:

Wemseo.com Google sıralamada henüz tam nereye oturacağına karar vermiş görünmüyor. Ancak gözlemleyebildiğim kadarıyla yarışmayı ilk 5 içerisinde bitirmem büyük olasılıkla mümkün. Temennim birinci sırada olmak ama J

Burcyorumla.Com: Yarışmanın başından beri savunduğunuz bir mottonuz var “İçerik Kraldır” diye…

3. Sorumuz Şu: WemSEO’nun içerik krallığı hakkında ne söylemek istersiniz? Yarışmanın gidişatından memnun musunuz?

Wem SEO Nalan Kaya:

Evet “İçerik her zaman kraldır” ancak hiçbir zaman tek başına yeterli gelmez maalesef. Google sıralamalarını etkileyen o kadar çok faktör var ki! Ancak bu faktörleri bir liste yapacak olursak en tepeye kesinlikle içerik yerleşir.

WemSEO’ nun yarışma içerisinde en iyi içerikleri barındırdığına eminim. 25 Gündür yayında olan bir site ve içerik kalitesi olmasaydı şu an da 5. sayfalardan ötelere gerilemiş olması gerekirdi. Yarışmanın gidişatından memnunum. Bazı etik olmayan hareketler görsek de bunları da öğrenmiş ve deneyimlemiş oluyoruz maalesef.

4- Burcyorumla.Com: Yarışma süresince ana içeriğinizden bazı kısımlar rakiplerce kopyalanarak kullanıldı. Bu konu hakkında ne söylemek istersiniz?

Wem SEO Nalan Kaya:

Yaa sorma L En nefret ettiğim içerik hırsızları. Daha doğrusu emek hırsızları!! Gerek yarışma sitesinde gerekse de backlink olarak kullandıkları paravan sitelerde ana makalemden kopyalamalar yapılmış. Bu tarz davranışları etik olarak doğru bulmuyorum ancak bu da hayatın acımasız bir gerçeği L Gerekli şikayetleri ilgili kanallara yaptım. Umarım yarışma sonlanmadan gerekli cezalar işlemeye başlar. (Google amca elini çabuk tut lütfen J)

5- Burcyorumla.Com: Nalan Hanım burcunuz nedir?

Wem SEO Nalan Kaya:

Burcum ikizler üstelik yükselen burcumda ikizler. Tam bir ikizler burcu özellikleri taşıyorum. O yüzden yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum J

6- Burcyorumla.Com: İkizler burcu, parayı ve kazanmayı sever… Bu yarışı %80 üzeri ikizler burcu kazanır diye tahmin de bulunduk… sizin tahminleriniz nedir?

Wem SEO Nalan Kaya:

Öğrenmeyi hep sevdim. 48 yaşındayım ve hala pek çok şeyi öğrenmek için uğraşıyorum. Allah’tan kolay öğrenen biriyim. Bu da burcumun en belirgin özelliği olan zeki olmamdan kaynaklı sanırım. hayatım boyunca pek çok yarışmaya katıldım ve pek çoğunda başarılı oldum. Bu yarışmada da başarılı olacağıma dair inancım yüksek. Ancak kazanamasam bile yarışmanın bana kazandırdıkları düne göre çok fazla olacak. Çünkü sürekli araştırıyorum, deniyorum ve test ediyorum.

Bugünkü bildiklerim düne kadar çok fazla. Bu nedenle ben her gün kazanıyorum zaten.

7- Burcyorumla.Com: SEO Yarışması’na girmenizde burcunuzun hangi özelliği ön plana çıktı?

Wem SEO Nalan Kaya:

Burcumun doymak bilmez öğrenme isteği ve maymun iştahlı olma özelliği desem doğru olur sanırım. SEo yarışması içerisinde ben olmalı mıydım bilemiyorum ama “neden olmasın haydi dene sen de yapabilirsin “ diyerek kendimi ikna ettiğimi hatırlıyorum.

Burcyorumla.Com: Nalan Kaya, büyük ödülü alırsa ne yapmayı planlıyor diyelim ve son sorumuzu da sormuş olalım…

Wem SEO Nalan Kaya:

Açıkça söylemek gerekirse hiç düşünmedim J Hele elime alayım bir ödülleri yapacak bir şey illa ki bulurum. Çok teşekkür ediyorum bu güzel sohbet için. Yarışmada da bol şanslar diliyorum..

Samimi açıklamalarınız için çok teşekkür ederiz. Süper bir enerjiniz var. Burcyorumla.com olarak, SEO Yarışması için kendimizden sonra biz sizi tutuyoruz????

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.